Çözüldü Redmi Note 9 Pro Fastboot'dan TWRP kurma

Talhakacmaz52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
4
Merhaba, Fastboot'dan TWRP kurmaya çalışıyorum pc görmüyor tek tuşla TWRP yükleme aracını denedim fakat yazma hatalı diyor USB 2.0 ile denedim 3.0 ile denedim kablo değiştim yine görmüyor yüklediğim driver bu ve ADB.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bir şey mi eksik acaba bilmiyorum.

Bilgisayar Windows 11 x64

byks34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Musa
Cihazım
Mi 10i 5G 8/128
Meslek
Aşçı
Konular
13
Merhaba, Fastboot'dan TWRP kurmaya çalışıyorum pc görmüyor tek tuşla TWRP yükleme aracını denedim fakat yazma hatalı diyor USB 2.0 ile denedim 3.0 ile denedim kablo değiştim yine görmüyor yüklediğim driver bu ve ADB.

Bilg

Bilgisayar Windows 11 x64
Ekledigim fotodaki driverleri yükle
PC yeniden başlat. Telefonuna uyumlu olan twrpyi indir minimal adb fastboot dosyasının içine at. Fastboot dosyasının içindeki cmdyi yönetici olarak çalıştır. "Fastboot devices" komutu ile bak bağlı olduğundan emin ol telefonun. Ardından komutları yaz yükle

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-05-29-03-18-01-367-edit_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-05-29-03-18-01-367-edit_com.android.chrome.jpg
    95,3 KB · Görüntüleme: 20

Talhakacmaz52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
4
Ekledigim fotodaki driverleri yükle
PC yeniden başlat. Telefonuna uyumlu olan twrpyi indir minimal adb fastboot dosyasının içine at. Fastboot dosyasının içindeki cmdyi yönetici olarak çalıştır. "Fastboot devices" komutu ile bak bağlı olduğundan emin ol telefonun. Ardından komutları yaz yükle
Her şeyi yaptım fakat bu sefer dosyayı atmıyor

byks34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Musa
Cihazım
Mi 10i 5G 8/128
Meslek
Aşçı
Konular
13

Talhakacmaz52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
4
pcde m2 ssd var dosya aktarmıyor bile birkaç saniye sonra otomatik kapanıyor kaldım böyle telefonu kullanmam lazım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yüklemeye çalıştığın dosya Rom zaten. twrp yükle bu dosyayı twrpden flashla
telefonda twrp açık pcye bağlı şu an. dosyayı telefona atmadan twrp'den nasıl flashlayacağım hocam

byks34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Musa
Cihazım
Mi 10i 5G 8/128
Meslek
Aşçı
Konular
13
pcde m2 ssd var dosya aktarmıyor bile birkaç saniye sonra otomatik kapanıyor kaldım böyle telefonu kullanmam lazım

telefonda twrp açık pcye bağlı şu an. dosyayı telefona atmadan twrp'den nasıl flashlayacağım h

telefonda twrp açık pcye bağlı şu an. dosyayı telefona atmadan twrp'den nasıl flashlayacağım hocam
Telefon modelini tam yazar mısın
redmi note 9 pro mu

Talhakacmaz52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
4
Bir siteden araştırdım ( ) sorunu çözdüm. Sorun çözümü:

Öncelikle "Wipe" kısmından "Advanced Wipe" kısmına giriyoruz. Daha sonra "Data" bölümünü seçip, "Repair or Change File System" seçeneğini seçip, "Change File System" seçeniğini seçiyoruz. Oradan "EXT2" formatı ile biçimlendiriyoruz. Şimdi, "Data" bölümü bağlandı, ama EXT4 değil? Tekrar dosya sistemi değiştirme bölümüne gelip bu sefer "EXT4" seçeneğini seçip değiştiriyoruz.

Yazı alıntıdır, ilgili arkadaşa çok teşekkür ederim. Umarım başkaları bu şekilde çözebilir.

byks34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Musa
Cihazım
Mi 10i 5G 8/128
Meslek
Aşçı
Konular
13
Bir siteden araştırdım ( ) sorunu çözdüm. Sorun çözümü:

Öncelikle "Wipe" kısmından "Advanced Wipe" kısmına giriyoruz. Daha sonra "Data" bölümünü seçip, "Repair or Change File System" seçeneğini seçip, "Change File System" seçeniğini seçiyoruz. Oradan "EXT2" formatı ile biçimlendiriyoruz. Şimdi, "Data" bölümü bağlandı, ama EXT4 değil? Tekrar dosya sistemi değiştirme bölümüne gelip bu sefer "EXT4" seçeneğini seçip değiştiriyoruz.

Yazı alıntıdır, ilgili arkadaşa çok teşekkür ederim. Umarım başkaları bu şekilde çözebilir.
Bekle sana stock rom ile mi flash aracının linkini atayım stock rom yükle düzelt telefonunu çok karistirmissin

Üst Alt