Yardım Redmi Note 9 Pro Cihaz Kendi kendine ses yükseltme yapıyor.

secknterzioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seckin
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.7 RJZMIXM Global Version
Telefon Modeli
Redmi Note 9 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Cihaz bazen kendi kendine sürekli ses yükseltme yapıyor. Bu durum olduğu zaman güç tuşu çalışmıyor cihazı kapayamıyorum. Cihazı yeniden başlattığım zaman bazen kendisi ben ses yükseltme tuşuna basmadan Mi recovery moduna giriyor reboot yaptığım zamanda zor çıkıyor. Bu durumu yaşayıp çözüm bulan oldumu ?

Toorop

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Yeniden başlatırken normalde ses yükseltme tuşuna logoya kadar basılı tutmanız gerekiyor. Güç tuşu da aynı flex üzerinde oluyor genelde ses yükseltme ve kısma tuşlarıyla aynı yöndeyse, o da arada çalışmıyor demişsiniz. Donanımsal gibi duruyor.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Tuşlar arızalı

Oyla:

secknterzioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seckin
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tuşlar arızalı
Forumda paylaşılan bir tane port rom vardı miui 13 onu yükledim. Tekrardan global sürüme geçince bu olmaya başladı. Forumda birde miui mint rom var onun yorumlarındada gördüm miui 13 yükleyip tekrardan 12.5 dönünce böyle bir sorunla karşılaşmış ama

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Forumda paylaşılan bir tane port rom vardı miui 13 onu yükledim. Tekrardan global sürüme geçince bu olmaya başladı. Forumda birde miui mint rom var onun yorumlarındada gördüm miui 13 yükleyip tekrardan 12.5 dönünce böyle bir sorunla karşılaşmış ama
Sadece rom değişimine denk gelmiştir..

Oyla:

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
Cihaz bazen kendi kendine sürekli ses yükseltme yapıyor. Bu durum olduğu zaman güç tuşu çalışmıyor cihazı kapayamıyorum. Cihazı yeniden başlattığım zaman bazen kendisi ben ses yükseltme tuşuna basmadan Mi recovery moduna giriyor reboot yaptığım zamanda zor çıkıyor. Bu durumu yaşayıp çözüm bulan oldumu ?

ses ve power tuşları tek flex üzerindedir çözümü flex değişimi yapacaksınız.

Oyla:

Mstf2744

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 9 pro
Konular
1
Aynı problemi Çarşamba gününden itibaren bende yaşamaya başladım hiçbir şey yok tuşlarımda sorun yok telefon kendi kendine sürekli sesi yükseltiyor ve yazılımsal bir sorun olduğu söyleniyor cihazım yurt dışı olduğu için çözüm bulamadım bulan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Oyla:
Üst Alt