Yardım Redmi Note 9 Pro Ahize Sorunu

Emrettin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre Ü
Cihazım
Xiaomi Note 9 P
Konular
3
Merhaba 2 ay önce aldığım Redmi Note 9 Pro model telefonumda ahize sorunu oluştu , hoparlörden ses geliyor veya saatimden ses geliyor ama ahizeden ses gelmiyor. Çözüm önerisi olan var mıdır ? Cihazim tr cihazı garantili ama başka telefonum yok garantiye gönderirsem sıkıntı yaşayabilirim.

Cayanshn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cayan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Telefonu fabrika ayarlarına geri döndür bendede aynı sorun vardı resetledim sorun çözüldü

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Merhaba 2 ay önce aldığım Redmi Note 9 Pro model telefonumda ahize sorunu oluştu , hoparlörden ses geliyor veya saatimden ses geliyor ama ahizeden ses gelmiyor. Çözüm önerisi olan var mıdır ? Cihazim tr cihazı garantili ama başka telefonum yok garantiye gönderirsem sıkıntı yaşayabilirim.
Sıfırlayın düzelmezse zaten donanımsaldir.Gondermek zorundasınız öyle olursa yapacak bişi yok.

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Bu sorun ile ilgili birçok konu açıldı. Benim telde aynı sorun oldu sonunda servise gönderdim direk ahize değişimi yapıldı. Kabul edilmese de belki belirli bir seride de olsa 9 pro da fabrikasyon ahize sorunu var.

Evofoneye gönderdim. 15 günde tamir edilip gönderildi. Aylardır kullanıyorum tek bir kere kesilmedi ses.

Alihanaslanofficial

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Voltaresmi
Cihazım
Resmi NOT9S
Konular
4
Abi resmi not9s aldım gelen aramayı açınca ses gelmiyo hoperloru açınca geliyo ama telefonu kapatıp açınca duzeliyo hiç böyle bir şeye denk geldin mi yada bi bilgin varmı abi ya

Emrettin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre Ü
Cihazım
Xiaomi Note 9 P
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Allah belasını versin böyle firmanın da evefonunda ya, gönderdik garantiye yaptık diye gönderdiler aynı sorun devam ediyor . Üstüne de 20 gün telefonsuz kaldım . Şimdi birdaha mı göndereceğim ya ? Çözümu olan bilen Yok mu arkadaşlar hiç

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Yazılım guncellemesini yapin belki duzelebilir , sorun devam ediyorsa baska care yok maalesef ki garantiye gitmesi lazım

mavihayal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan kural
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
0
Redmi note 9 pro kullanıcısıyım ......
1- görüşmeler de bazen hoparlör sorunsalı ile karşı karşıya geliyorum ne karşıya ss gidiyo nede karşıdaki kişinin sesini duyamıyorum boguk geliyor. hoparlör temizleme işlemi yapıyorum ama faydasız..
2- dokunmatik ekran bazen kendi kendine basmaya çalışıyor..
3- görüşmelerde bazen ansızın kesiliyor tekrar arama yaptıgımda aradıgınız kişi başkası ile görüşüyor diyor.. başına gelen yada çözüme ulaşan varmı hergün başka bi sorunsalla karşılaşıyoruz

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Redmi note 9 pro kullanıcısıyım ......
1- görüşmeler de bazen hoparlör sorunsalı ile karşı karşıya geliyorum ne karşıya ss gidiyo nede karşıdaki kişinin sesini duyamıyorum boguk geliyor. hoparlör temizleme işlemi yapıyorum ama faydasız..
2- dokunmatik ekran bazen kendi kendine basmaya çalışıyor..
3- görüşmelerde bazen ansızın kesiliyor tekrar arama yaptıgımda aradıgınız kişi başkası ile görüşüyor diyor.. başına gelen yada çözüme ulaşan varmı hergün başka bi sorunsalla karşılaşıyoruz
Bunlar hep donanımsal eğer garantisi varsa garantiye verin

Üst Alt