Çözüldü Redmi note 9 orjinal imesi geri geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bursaray

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
A8
Konular
1
Merhabalar bundan 2 yil once arkadasa redmi note 9 mediatek islemcili bir telefon aldik aldigimiz yer imei atti telefona sadece sim 2 kullanilacak dedi.2 yil sonra telefona mesaj geldi kayit disi olmustur diye imeisine baktigimda telefonun orjinal imesini gosteriyordu aldigimiz yere goturduk imei atti tamadir dedi. Benim sorum miui 13 guncellemesinden sonra imei eski haline geri donermi. Birde imei atildiktan sonra imei 1 kismini gostermiyor yanliz imei 2 kismini gosteriyor telefoncumu kapatti ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Note 9 lar ve redmi 9 lar miui 13 güncellemesinde ya brick olur açılmaz ya da orjinal imeiler gelir açılır. ama 13 yüklenmez değil yüklenir püf noktaları var. miui 12 de yaptıysa o telefoncu bilmiyor olabilir..

Oyla:

bursaray

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
A8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Note 9 lar ve redmi 9 lar miui 13 güncellemesinde ya brick olur açılmaz ya da orjinal imeiler gelir açılır. ama 13 yüklenmez değil yüklenir püf noktaları var. miui 12 de yaptıysa o telefoncu bilmiyor olabilir..
Miu13 guncellemesinden sonra telefon eski imei geri doner peki bu atilan imei maske olarakmi atiliyor kalici degil ?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
evet Xiaomi'nin yüzünden 13 yükleyince maskesi düşüyor.. güzel benzetme oldu :D

Oyla:

ahennal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
11
Merhabalar bundan 2 yil once arkadasa redmi note 9 mediatek islemcili bir telefon aldik aldigimiz yer imei atti telefona sadece sim 2 kullanilacak dedi.2 yil sonra telefona mesaj geldi kayit disi olmustur diye imeisine baktigimda telefonun orjinal imesini gosteriyordu aldigimiz yere goturduk imei atti tamadir dedi. Benim sorum miui 13 guncellemesinden sonra imei eski haline geri donermi. Birde imei atildiktan sonra imei 1 kismini gostermiyor yanliz imei 2 kismini gosteriyor telefoncumu kapatti ?
Geliyor hocam orj. IMEI'ler. Zaten kurduktan sonra ya brick oluyor ya da telefon çalışacağım diye kendinden geçiyor. En iyisi 12.5 enc. sürümlerinde kalın.

Oyla:

manmae

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akif
Cihazım
redmi
Konular
1
Hocam konudan bağımsız benimde bir sorunum var, çözebilir misiniz ?

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt