Yardım redmi note 9 NFC özelliği

jasperxd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sertaç
Cihazım
redmi note 9
Konular
2
Herkese iyi akşamlar & iyi forumlar

enpara uygulaması üzerinden nfc ile kimlik kartımı okutmam gerekiyor fakat ne kadar uğraştıysam olmadı, donanımsal olarak NFC kameranın yanında olduğunu öğrendim 5-6 defa denedim okutmayı fakat sonuç alamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı ? Belki NFC'de sıkıntı vardır diye bunu nasıl test edebilirim

ErdemVar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Herkese iyi akşamlar & iyi forumlar

enpara uygulaması üzerinden nfc ile kimlik kartımı okutmam gerekiyor fakat ne kadar uğraştıysam olmadı, donanımsal olarak NFC kameranın yanında olduğunu öğrendim 5-6 defa denedim okutmayı fakat sonuç alamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı ? Belki NFC'de sıkıntı vardır diye bunu nasıl test edebilirim
Muhtemelen senin NFC de sıkıntı vardır . Aynı cihazı kullanıyorum tüm kartlarimi hemen hemen NFC ile tanıttım sorunsuz . Arka kapağın arkasında kameranın alt tarafına düşüyor NFC diye biliyorum. Zaten neresinde olursa olsun arkada tararta olduğu için ince ayar yapmana gerek kalmıyor kartı koydun an görüyor. Yada bunu normal anahtarla da test edebilirsin aynı tepkiyi verecektir. Şahsi görüşüm.

Üst Alt