Yardım Redmi note 9 NFC imei

Musakilic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musa
Cihazım
Mi mix
Konular
6
Redmi note 9 NFC IMEI repair yaptım yedeklerini aldım IMEI attıktan sonra
IMEI görünüyor arama yapmiyor ama mesaj atıyorum ..
Kuzenimin hattını takınca onda çalışıyor sadece 4g de başka hatta arama yapmiyor eski yedekleri yükleyince çalışıyor.. yardım ederseniz sevinirim

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Aynı sorunu ben mi 10 t aldığım zaman yaşadım sorun şuydu sim kart uzun süre kullandığım için chip bölümü eskimiş ti yani kısacası tam temas etmiyordu sim yuvasına sms geliyor gidiyor arama yapmıyor çağrı gelmiyordu yeni alınan bir hat takınca sorun yoktu bende gidip hattı yeniden çıkardım günden beridir sıkıntı yaşamadım.
Ancak sizin eski efs dosyasında çalışıyor yazmanız benim sorunum ile sizin ki aynı değil gibi tam çözüm diyemem ama repair işleminde yanlış Bir adım yapıyor olabilirsiniz daha fazla detay veremem sürekli yaşanan birşey değil çünkü belirttiğiniz problem

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
IMEI tamir işlemini düzgün yapamamışsınız galiba. Bu işlerle uğraşan birine yaptırmanız daha iyi olurdu.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hatalı işlem yapıyorsunuz. Kalıcı zarar verirseniz cihazınız maliyetli/imkansız durumlara gelebilir. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. Uzak bağlantı ile işleminizi gerçekleştirebiliriz..

Üst Alt