Soru Redmi note 9 MIUI 13 europe rom yüklersen bootlop a duşermi acil cevaplarınizi bekliyorum...

Recep Erdoğan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
Redmi note 9
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.4.0(RJOMIXM)
Telefon Modeli
Redmi note 9 Merlin
Bootloader Kilidi
Açık
Lütfen çok
Acil hangi romu yüklersen bootlop a dusmez

Redsun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alkan
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
0
Benzer soru benim için de geçerli. Önceki başlıkların birinde 12.5.4.0 global fastboot içindeki images klasöründeki md1img dosyasını, miui 13 global fastboot ile yer değiştirince, tools üzerinden güncelleme yapılabildiği belirtilmişti. Bunun teyit edilmesine göre işlem yapmak gerekiyor. Bootloop belasını aşmanın başka yolu var mı bilemiyorum.

Oyla:

Recep Erdoğan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
Redmi note 9
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben bu NEEAGlobal_V13.0.3.0.SJOEUXM romu yüklersen.botlop olurumu olursada hangi MIUI 13 romunu yükleyin bana nekadar çabuk dönersen teşekkür ederim

Oyla:

turkay1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
11T
Konular
29
Benzer soru benim için de geçerli. Önceki başlıkların birinde 12.5.4.0 global fastboot içindeki images klasöründeki md1img dosyasını, miui 13 global fastboot ile yer değiştirince, tools üzerinden güncelleme yapılabildiği belirtilmişti. Bunun teyit edilmesine göre işlem yapmak gerekiyor. Bootloop belasını aşmanın başka yolu var mı bilemiyorum.
Konuyu açan bendim, md1img dosyası değişerek rom yükleniyor ancak ben bir süre bu şekilde kullandım ve telefondan tam anlamıyla stabilite alamadım. Büyük ihtimalle modem dosyasını degistigim için oldu o yüzden tavsiye etmiyorum

Oyla:

Recep Erdoğan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
Redmi note 9
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konuyu açan bendim, md1img dosyası değişerek rom yükleniyor ancak ben bir süre bu şekilde kullandım ve telefondan tam anlamıyla stabilite alamadım. Büyük ihtimalle modem dosyasını degistigim için oldu o yüzden tavsiye etmiyorum
Hocam MIUI 13 yuklemesem dahami iyi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam size zahmet bana. 12.5.5 Endonezya indirme linkini atarmisinz size zahmet

Oyla:
Üst Alt