Yardım Redmi note 9 kasma ve mıuı sürüm

n404sadik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sadık
Cihazım
Redmi note 9
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mıuı global 11.0.3.0 kararlı
Telefon Modeli
Redmi note 9
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Telefonum xiomi redmi note 9 . Oyunlarda kasma yaşıyorum bu sorun telefonun ekran ayarlarındaki çentik seçeneğinden dolayı oluyor ordaki seçeneklerden en alttakini seçince sorun ortadan kalkıyor ama bu seferde telefonun ekran görüntüsü bozuluyor . Yazılımsal bir sorun mudur yoksa donanimsal mi ? Sonraki mıuı güncellemesini beklemeli miyim ? ayrıca güncel mıuı sürümüm 11.0.3.0 . Guncelleme gelmiyor olabilir mi ? Şimdiden teşekkürler

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Yeni çıkan cihaz merak etmeyin güncelleme alacaktır kasma sorunu arka planda çalışan uygulamalar kısıtlanarak bir nebze düzeltilebilir ama ne kadar işe yarar onu bilemem ram ile alakalı sorununuz tahminim ram boş oldukça kasma olmaz ona göre kendiniz ayar verin cihaza

Oyla:

n404sadik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sadık
Cihazım
Redmi note 9
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni çıkan cihaz merak etmeyin güncelleme alacaktır kasma sorunu arka planda çalışan uygulamalar kısıtlanarak bir nebze düzeltilebilir ama ne kadar işe yarar onu bilemem ram ile alakalı sorununuz tahminim ram boş oldukça kasma olmaz ona göre kendiniz ayar verin cihaza
Sorun çentik ayar kaynaklı dediğim gibi en alttakini seçince sorun ortadan kalkıyor , kasma sadece oyunlarda oluyor . Bence yazılımsal bir hata
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

88yusuf

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Not 5A
Konular
3
Bende note 9s var en basit oyunlarda dahi ufak titremeler takılmalar oluyor ancak çektiği gizleyince bir nebzede olsa bu sorun ortadan kalkıyor ancak, kolay kullanımda kullandığım için geri tuşu fonksiyonu gören bölgeler, oyunlardaki kontrol paneline denk geliyor, can sıkıcı bir durum
Örneğin brawl stars, mlbb vs... Wildrift cikacak yakında ve o oyunda da kaşar ise ne yaparım bilmiyorum

Oyla:
Üst Alt