Sohbet Redmi note 9 iyi ve kötü yönleri?

Adnancagri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Euthanasia
Cihazım
Xiomi Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
35
Redmi note 9 almayı düşünüyorum sizce LCD ekran olması ve Mediatek İşlemci olması bi sıkıntı oluştururmu? iPhone 7 den dönecegim.

Dreary

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
8
Redmi note 9 almayı düşünüyorum sizce LCD ekran olması ve Mediatek İşlemci olması bi sıkıntı oluştururmu? iPhone 7 den dönecegim.
Kesinlikle önermem o modeli dertleri bitmiyor mtk nin g85 işlemcisi berbat sana tavsiyem redmi modellerinden uzak dur

Adnancagri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Euthanasia
Cihazım
Xiomi Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
35
Kesinlikle önermem o modeli dertleri bitmiyor mtk nin g85 işlemcisi berbat sana tavsiyem redmi modellerinden uzak dur
Peki 3000 bin TL ye kadar önerebilceğiniz telefon modelleri nelerdir? Xiaomi olmak zorunda değil

Dreary

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
8
Peki 3000 bin TL ye kadar önerebilceğiniz telefon modelleri nelerdir? Xiaomi olmak zorunda değil
9 değilde s modelini düşünebilirsin şuanlık birazcık yazılımsal sorunları var ama miui 12 ile düzeleceğini düşünüyorum 128gb garantili modeli 2850 civarlarında diye biliyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

9 değilde s modelini düşünebilirsin şuanlık birazcık yazılımsal sorunları var ama miui 12 ile düzeleceğini düşünüyorum 128gb garantili modeli 2850 civarlarında diye biliyorum
Oyunla cartla curtla işin yoksa samsung yönel derim yazılım ve kullanıcı deneyimi konusunda xiaomi den daha iyi ve iyi ekranları var

Üst Alt