Çözüldü Redmi Note 9 Güncelleme Sonrası Redmi Ekranında Kalıyor

Entrophy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Redmi Note 9
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Yurtdışı Redmi Note 9 aldım ve IMEI attırdım. Cihazı istediğin gibi güncelleyebilirsin dedi, güncelledim redmi ekranında kalıyor/sürekli baştan başlatıyor. Neyse 20 dk bekledim en son sarjı bittiği için kapandı.

Benzer konulara baktım cihazın ses açma ve başlatma tuşlarına basıyorum ama malum menü gelmiyor. Neden bu sorunu yaşıyorum, nerde hata yaptım?

Yardımlarınızı bekliyorum. wasntme~~

Çözüm
Sorun şimdilik çözülmüş gibi duruyor, H.kadioglu ücreti karşılığında halletti.

Biri okursa diye not;

1. kafanıza göre iş yapmayın.
2. Yurt dışı telefon almayın gerekirse kredi çekin gidin alın veya yenilenmiş alın.
3. Güncelleme sorun çıkartmıyorsa bile yeni sürümde çıkarma ihtimali %100, enayi olmayın.
4. Bu kadar stresi kaldıracak mentalim yok, bide işi başkasına yaptırıp sizi sallamayan tiplere denk gelirseniz kaçın.

DEĞMEZ.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
hata güncelleme yapmanızdı yapmamanız gerekiyordu. istediğiniz gibi güncellersin diyen kişi sadece demiş ve bilmiyor.. miui 13 de açık sağlam şekilde uzak bağlantı ile tamir edip teslim edebiliriz.

Oyla:

Entrophy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hata güncelleme yapmanızdı yapmamanız gerekiyordu. istediğiniz gibi güncellersin diyen kişi sadece demiş ve bilmiyor.. miui 13 de açık sağlam şekilde uzak bağlantı ile tamir edip teslim edebiliriz.
Evet araştırınca bu sürüme geçen herkesin aynı kaderi yaşadığını gördüm, ne kadar istiyorsunuz? keşke Türkiye de alsaydım...

Oyla:

Entrophy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Biri okursa diye not;

2. Yurt dışı telefon almayın gerekirse kredi çekin gidin alın veya yenilenmiş alın.
3. Güncelleme sorun çıkartmıyorsa bile yeni sürümde çıkarma ihtimali %100, enayi olmayın.
4. Bu kadar stresi kaldıracak mentalim yok, bide işi başkasına yaptırıp sizi sallamayan tiplere denk gelirseniz kaçın.

DEĞMEZ.

Oyla: Çözüm

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8

Biri okursa diye not;

DEĞMEZ.
şimdi yurtdışı ile türkiye arasında ciddi fiyat farkı var. Türkiyeden alınınca sıkıntısız mı zannediyorsunuz. Forumdan bir arkadaşın cihazını tamir ettik hafta içi sözde ithalatçı garantili ama vergi kaçırmak için imei atmışlar cihaza. yani tek cihaz vergisiyle 2 cihaz yapmışlar bu arkadaşta bootloader kapatmış cihaz note 12 pro 5g ruby. 1500tl tuttu masrafı. sizin talihsizliğiniz işten anlamayan kişilere denk gelmek. ben cihazınızı sorunsuz hale getirdim. imei klon olmadıkça güncelleme yapamaz sorunsuz kullanırsınız. Bende mi9t pro kullanıyorum 2yıldır güncelleme almıyor hiçte sıkıntı yaşamadım. 12 pro örneğinde olduğu gibi yurtdışı cihaz türkiyeden mantıklı olduğu durumlar vardır..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ayrıca klon olayına gelince yurtdışı cihaz klon olursa yeniden imei attırır geçersiniz ama türkiye cihazı klon olursa ya imei attıracaksınız ya da btk ya tek size ait simle çalışır halde açtıracaksınız. Cihazı satacak falan olsanız bir sürü eziyet..

Oyla:
Üst Alt