Yardım Redmi note 9 global fabrika ayarlarına dönüş sonrası sorunlar

tom1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tom
Cihazım
Redmi note 9
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0.4
Telefon Modeli
Redmi note 9 global
Bootloader Kilidi
Kapalı
Herkese selam, imei repair yapılmış redmi note 9 global cihaz yanlışlıkla fabrika ayarlarına sıfırlandı, sıfırlamanın ardından Google hesabına giriş yaparken "google sunucularıyla iletişim kurulurken bir sorun oluştu" hatası almaya başladım bu sorun için denediğim yöntemler
Play store servisleri ve diğer google servislerinin ön belleğini verilerini temizledim halen aynı,
Mi kilit açma durumu kilitli kilidi açmaya çalışıyorum fakat request error hatası alıyorum (repair yapılmış cihazlar mi hesabına geç giriyor diye bir yazı okumuştum mi hesabına da 5 dakikada girdi muhtemelen burada da request için bir geri dönüş süresi sınırı koymuşlar).
şimdi sormak istediğim şey ben nasıl miui sürümünü düşürebilirim (bir ihtimal eski sürümde çalışır yada bilmediğim başka bir sorun varsa bilmiyorum)
xiaomitool ile miui kendi sitesinden indirdiğim 12.0.3.0.QJCMIXM rom ile atmaya çalıştım fakat Mi kilit açma durumu kilitli olduğu için atamıyorum
ne yapmam gerekiyor cevaplar için şimdiden teşekkürler

Xependios

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
13
Miui sürümü düşürmenize gerek yok. Google play servislerinin bi sürümünü yüklemeniz gerekiyor. Forumda konuları mevcut.

Oyla:
Üst Alt