Yardım Redmi note 9 android 11 güncellemesi yaptığımdan beri internete bağlanamıyorum!

Sıla Kaplan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sıla Kaplan
Cihazım
Redmi note 9
Konular
1
Xiaomi redmi note 9 kullanıyorum. 3 gün önce android 11 güncellemesi yaptım. Güncelleme bittiğinden beri evde wifi kullanamıyorum. 1 hafta sonra sınava gireceğim ve bu süre zarfında internet kullanmak zorundayım fakat güncelleme yüzünden kullanamıyorum. Ulaşabileceğim her yerden ulaşmaya çalıştım fakat hiçbir yerden geri dönüş YAPILMADI! LÜTFEN ACİLEN BU SORUNU ÇÖZÜN!!

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Xiaomi redmi note 9 kullanıyorum. 3 gün önce android 11 güncellemesi yaptım. Güncelleme bittiğinden beri evde wifi kullanamıyorum. 1 hafta sonra sınava gireceğim ve bu süre zarfında internet kullanmak zorundayım fakat güncelleme yüzünden kullanamıyorum. Ulaşabileceğim her yerden ulaşmaya çalıştım fakat hiçbir yerden geri dönüş YAPILMADI! LÜTFEN ACİLEN BU SORUNU ÇÖZÜN!!
Hanfendi öncelikle sınavınız da başarılar dilerim.Sonraki olay ise güncellemeden dolayı oluyor.Sizinde telefon bilginizi bilmedigim için Sistem Guncelleyicisine girip Sağ Üst köşeden en son sürümü indir yazısına tıklayıp yeniden güncellemeyi yapmanız gerekiyor.

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Sorunu çözün yazmışsınız. Sanırım burayı Xiaomi yetkili canlı destek birimi sandınız. Burası fan sayfası. Birbirimize yardımcı olduğumuz bir platform. Sorununuzu güncellemeyi tekrar yükleyerek veya hard reset atarak çözebilirsiniz. Cihazınız yurt dışı cihazı mı yoksa garantili resmi Türkiye cihazı mı?

muuuse ti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhsin
Cihazım
redmi note 9s
Konular
2
Önce telefonu kapat aç olmazsa hard reset at
İnternette Redmi 9s Hard Reset yaz çıkar.

Üst Alt