Soru Redmi note 9/10x (yurtdışı custom rom atma)

Prisvx.q

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
redmi note 9
Konular
6
Merhaba arkadaşlar ben redmi note 9/10x (yurtdışı) cihazıma custom rom atmak istiyorum lineage os ama sorunum şu ben twrp kullanmak yerine lineage os un kendi recoverysini kullanmak istiyorum ayrıca cihazım yurtdışı olduğu için extradan bişeyler yapmam lazımmış ne yapmam lazım galiba downrage deniyordu ama şöyle bir sorunum daha var benim cihazım halihazırda MIUI 13 ve android 12 kullanıyor yani çift imeili olduğundan dolayı galiba bide sizden şunu istiyeceğim her ihtimale karşı telefon brick olursa güncel bi unbrick rehberi de verirseniz çok mutlu olurum ayrıca onu değil de bunu kullan dediğiniz mesela lineage os un recoverysi değil de twrp daha mantıklıdır vs gibi şeyleri de belirtirseniz çok mutlu olurum (moderatörler diğer açtığım konu çok karıştı o yüzden buradan devam etmek istiyorum ayrıca gereksiz de uzamıştı)

ahennal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
11
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

IMEI backup almak için SHRP recovery kullanabilirsiniz kendi özelliği olarak bir flashable bir imei yedeği alıyor ve sorun anında flashlayınca düzeliyor.

Merhaba arkadaşlar ben redmi note 9/10x (yurtdışı) cihazıma custom rom atmak istiyorum lineage os ama sorunum şu ben twrp kullanmak yerine lineage os un kendi recoverysini kullanmak istiyorum ayrıca cihazım yurtdışı olduğu için extradan bişeyler yapmam lazımmış ne yapmam lazım galiba downrage deniyordu ama şöyle bir sorunum daha var benim cihazım halihazırda MIUI 13 ve android 12 kullanıyor yani çift imeili olduğundan dolayı galiba bide sizden şunu istiyeceğim her ihtimale karşı telefon brick olursa güncel bi unbrick rehberi de verirseniz çok mutlu olurum ayrıca onu değil de bunu kullan dediğiniz mesela lineage os un recoverysi değil de twrp daha mantıklıdır vs gibi şeyleri de belirtirseniz çok mutlu olurum (moderatörler diğer açtığım konu çok karıştı o yüzden buradan devam etmek istiyorum ayrıca gereksiz de uzamıştı)
Hocam önceki konularını okudum bakın cihazınız çift imeili zaten bunun yedeğini alsakta bir işe yarayacağını düşünmüyorum zaten ayrıca neden ısrarlı olarak sürekli custom rom kurma peşindesiniz?

IMEI yedeği alınır bir şekilde geri yüklenir yardımcı olmaya çalışırım ama bu size bayağı bir masrafa sokar (benden yana değil cihazın brick olma ihtimalini göz önüne alıyorum)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım