Yardım Redmi Note 8'e miui 12 gelmeden miui 11de miui12 nin güncellemeleri geliyor

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.9.0(PCOMIXM)
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
değerli hocalarım hayırlı sabahlar redmi note 8e miui 12 gelmemişken miui 12 nin farklı güncellemelerini şimdiden miui 11 de alıyoruz mesela hava durumunda sesli animasyon var bunun miui 12 de geleceği söyleniyordu ama miui 11e önceden gelmiş sonra tüm uygulamalar siyah ekran modu alacaktı ama miui 11 güncellemesiyle beraber bütün uygulamalar hepsi siyah ekran modu sayamadıklarım varsa unutmuşumdur bir tek bildirim merkezi yenilenmemiş ve tema gelmemiş ve gizlilik menüsüne birşey gelmemiş bunun belli başlı nedeni nedir açıklarmısınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aslında kimse cevaplamıcak sanırım

Son düzenleme:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
Bunlar MIUI 12 özellikleri değil, bunlar uygulamaların kendi özellikleri. Sistem güncellemesi dışında uygulamaların güncellemeleri farklı şekilde dağıtıldığından bazı uygulamalar son sürüme güncellenince ek özellikler açılıyor şimdiden. Ama her uygulama için olan bir şey değil. Xiaomi'nin MIUI 11 kullanıcılarına güncelleme olarak sunduğu uygulamalara göre değişiyor. Bazı uygulamalar çok nadir güncelleniyor, bazıları çok güncelleniyor.

Cihaz bölgesi üzerinden de farklılık oluyor. Hindistan bölgesine daha fazla uygulama güncelleme geliyor. Çok takılmayın bunlara.

Oyla:
Üst Alt