Çözüldü Redmi note 8

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Sıfırlama nasıl yapabilirim global rom IMEI işlemi var twrp yok ama. Bulaşmak istemiyorum başka bir yolu varmı telefoncuya sordum diyoki telefonunn kendi kurtarma modunda sıfırlasanda birşey olmaz diyor

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Yanlış biliyor. Yurtdisindan getirilip imei repair yapılmış telefonu orijinal recoveryden sifirlarsaniz atılan imei gider.
Bootloader kilidiniz açık galiba imei atıldığına göre.
Cihazı fastboot moduna alıp rn8 için twrp yüklemesi yapacaksınız. Forumda twrp yüklemesi anlatımları mevcut.
Twrp yukledikten sonra wipe-format data yapınca telefon sıfırlanır. Başka wipe işlemi yapmayın rom gider veya başka hasar verebilirsiniz.

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanlış biliyor. Yurtdisindan getirilip imei repair yapılmış telefonu orijinal recoveryden sifirlarsaniz atılan imei gider.
Bootloader kilidiniz açık galiba imei atıldığına göre.
Cihazı fastboot moduna alıp rn8 için twrp yüklemesi yapacaksınız. Forumda twrp yüklemesi anlatımları mevcut.
Twrp yukledikten sonra wipe-format data yapınca telefon sıfırlanır. Başka wipe işlemi yapmayın rom gider veya başka hasar verebilirsiniz.
Efendim teşekkürler twrp ile wipe-format data yaparsak magisk flaşlamaz isek twrp gider bildiğim kadarıyla root olmadan twrp yüklenebilir mı magisk giderse sıfırlama dan sonra hep twrp yükliyecem heralde

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Anlamadım?
Hocam önce siz telefonu fastboot moduna alın. Telefonunuz redmi note 8 olduğuna göre şöyle yapacagiz.

Bu yönteme göre cihaziniza uygun twrp dosyası bu (redmi note 8 konusuna göre )

Konu anlatımına göre eksiksiz yaptığınızda cihaza twrp yuklenmis olacak. Format Data yapın ama yedeklerinizi alin. Backup kısmından efs yedeginizi alıp bilgisayarda saklayin. Efs yedegi imei ile ilgili bilgilerinizi icerir. Bilgisayarinizda uygun bir yerde saklayın her ihtimale karsi. Format data yaptiktan sonra magisk flashlarsiniz.

Üst Alt