MIUI 11 Redmi Note 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.7.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

maviada34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Bilişim
Konular
3
Eu 11.0.5 en stabili denediklerimin arasında kesinlikle benim de. Ancak şu an hint 10.3.3.0 ın bataryayı koklayarak kullanmasını izliyorum hayranlıkla. Korona yüzünden can sıkıntısı ile telefonu rom manyağı yaptım 1 haftadır ve şu an hint 10.3.3.0 limanında beklemedeyim. Batarya performansını stabiliteye tercih ettim şimdilik. Ha bu demek değil ki adını andığım hint romu stabil değil. Ancak eu 11.0.5 hızlı gonzales gibi maşallah... :)

Ben bugün eu 11.0.6 yükledim ama tam bi batarya canavarı gibi birşey 11.0.5 e döneceğim. Sen nasıl yükledin 10.3.3 romu ben bı türlü yükleyemedim flash a tıklıyorum 2 saniye sonra success diyor ama telefonda birşey yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu TWRP nin bir özelliği imiş.Pattern doğru girilince telefonun kök dizinine erişim hakkı verilmiş oluyor.Telefonu açarken girdiğimiz şifreyi giriyoruz.
Bence de en kararlı rom Eu stabil 11.05.Betalardan uzak duruyorum.
Bende bu yüzden korkuyorum kök dizin falan olunca IMEI yada diğer sıkıntılar olursa diye

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Şu linkten =

hint 10.3.3.0 fastboot uyumlu romu indirdim (tgz uzanlılı olanı) ve,
şu linkteki= Rehber - XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme Resimli Anlatım
anlatıma göre kurulum yaptım.
Kurulum için "local official rom file" seçeneğinden yukarıdaki linkten indirdiğim .tgz uzantılı rom dosyasını (zipli olarak) gösterdim. Kalanını zaten program halletti.
Burda dikkat etmen gereke husus recovery değil, fatboot uyumlu dosyayı (.tgz uzantılı olanı) indirmek.
Zira .zip uzantılı olanı görmüyor bu program. Bu püf noktalarına dikkat et yaparsın sende inşallah kardeşim. Konuyu ekle, kilit açılınca kullanırsın. İyi forumlar...

maviada34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Bilişim
Konular
3
Şu linkten =

şu linkteki= Rehber - XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme Resimli Anlatım
Kurulum için "local official rom file" seçeneğinden yukarıdaki linkten indirdiğim .tgz uzantılı rom dosyasını (zipli olarak) gösterdim. Kalanını zaten program halletti.
Burda dikkat etmen gereke husus recovery değil, fatboot uyumlu dosyayı (.tgz uzantılı olanı) indirmek.
Zira .zip uzantılı olanı görmüyor bu program. Bu püf noktalarına dikkat et yaparsın sende inşallah kardeşim. Konuyu ekle, kilit açılınca kullanırsın. İyi forumlar...

Birazdan indirip deneyeceğim miflash ile yapmıştım ben olmamıştı bu arada google play de cihaz protect sertifikali mi sende

vtechno

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Redmi Note8
Konular
6
Eu 11.0.5 en stabili denediklerimin arasında kesinlikle benim de. Ancak şu an hint 10.3.3.0 ın bataryayı koklayarak kullanmasını izliyorum hayranlıkla. Korona yüzünden can sıkıntısı ile telefonu rom manyağı yaptım 1 haftadır ve şu an hint 10.3.3.0 limanında beklemedeyim. Batarya performansını stabiliteye tercih ettim şimdilik. Ha bu demek değil ki adını andığım hint romu stabil değil. Ancak eu 11.0.5 hızlı gonzales gibi maşallah... :)
Benimde denemedigim bi o kalmisti. Recoveryden dirty flash yaptim kurdum. Güzel cikti 10.3.3

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mixmix

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mixmix
Cihazım
Redmi note 4
Konular
1
Şu linkten =

hocam global 10.3.5e gecebilirmiyiz bu şekilde bl kilidi açık

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9

Evet yani şahsen ben kendim denedim oldu ancak şu an Hint romundayım

maviada34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Bilişim
Konular
3

Öncelikle Anti Rollback kontrolü yapmanızı öneririm daha sonra istediğiniz sürüme geçebilirsiniz.

vtechno

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Redmi Note8
Konular
6
An itibariyle eu 11.0.5 kullanan arkadaşlardan bir ricam olacak.
mi browser 11.10.20 sürümünün (stock olan yani roma gömülü olarak gelen) apk sı varsa eğer atabilirmisiniz acaba? Hint romunda eski versiyon var ve onda da adblocker yok. Eğer ilgilenebilirseniz memnun olurum. İyi forumlar...

korkutse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
korkut
Cihazım
mi9se
Konular
4
eu yada hint rom larında türkçe dil varmı ??

Üst Alt