MIUI 11 Redmi Note 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.7.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125

Merhaba hocam vermiş olduğum linkdeki twrpyi indiriniz. Daha sonra cihazi twrp modunda açınız indirmiş olduğunuz twrpyi installden flashlayınız daha sonra sistem güncellemesini yapabilirsiniz.
Fatih hocam bi soru sorucaktim size ben şimdi MiRoom beta kurmak istiyorum bi yerde gördüm güncelleyiciden seçip kurabiliyoruz doğrumu acaba bi sorun çıkarmı

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Fatih hocam bi soru sorucaktim size ben şimdi MiRoom beta kurmak istiyorum bi yerde gördüm güncelleyiciden seçip kurabiliyoruz doğrumu acaba bi sorun çıkarmı

Hangi romdasınız şimdi?

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Globaldan farkı nedir hocam?

MiRoom'da daha fazla özelleştirilme mevcuttur ve global romda olan gereksiz pil.tuketen uygulamalar yoktur. Daha hızlı ve seridir. Kesinlikle öneririm.

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
MiRoom'da daha fazla özelleştirilme mevcuttur ve global romda olan gereksiz pil.tuketen uygulamalar yoktur. Daha hızlı ve seridir. Kesinlikle öneririm.
Hocam peki MiRoom betada var hangisini önerirsiniz betami daha iyidir yoksa stabilmi bide MiRoom 11.0.2de ama global şuan 11.0.4de yükseldi aralarindaki fark nedir acaba güvenlik yamasi ve hata düzeltmelerimi?

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Hocam peki MiRoom betada var hangisini önerirsiniz betami daha iyidir yoksa stabilmi bide MiRoom 11.0.2de ama global şuan 11.0.4de yükseldi aralarindaki fark nedir acaba güvenlik yamasi ve hata düzeltmelerimi?

Hocam ben her zaman beta kullanırım. Yeni eklenen her özelliği görmek isterim çünkü ve her hafta güncelleme alır cihaz. Ancak stabilde ne zaman güncelleme geleceği belli olmuyor. MiRoom ekibi ekstra olarak eu roma göre kendince hata düzeltmeleri ve eklemeler yapıyor ve bu çok güzel bir durum. Ben kesinlikle MiRoomcuyum. 8=)

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Hocam ben her zaman beta kullanırım. Yeni eklenen her özelliği görmek isterim çünkü ve her hafta güncelleme alır cihaz. Ancak stabilde ne zaman güncelleme geleceği belli olmuyor. MiRoom ekibi ekstra olarak eu roma göre kendince hata düzeltmeleri ve eklemeler yapıyor ve bu çok güzel bir durum. Ben kesinlikle MiRoomcuyum. 8=)
Hocam peki bu beta olduğu için hatalarida oluyo ama her hafta güncellendiği için hatalarda gideriliyo yani daha fazla özelleştirme var peki global kadar stabilmi hocam kasma donma yaşanıyomu pil durumu nasildir mesela? Hocam bide ben bunu yüklemek istesem Türkçe dil desteği varmidir acaba?

Üst Alt