MIUI 11 Redmi Note 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.7.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Writhquars

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Finans
Konular
39
Hangi sürüm twrp kullanıyorsunuz?
sürümü bilmiyorum ama cince ve ingilizce destekliyor ilk rn8 için çıkan twrp yi kurdum " forumda mevcut olan tek tıkla twrp kurma " konusundan yapmıştım

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
sürümü bilmiyorum ama cince ve ingilizce destekliyor ilk rn8 için çıkan twrp yi kurdum " forumda mevcut olan tek tıkla twrp kurma " konusundan yapmıştım

Büyük ihtimalle twrpye yönlendirildiğinizde veya siz kendiniz twrp modunu açtığınızda dosyaları şifreli olarak görüyorsunuz. Ve ne yazıkki format data yapmadan kurulum veya güncelleme yapamazsınız

Writhquars

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Finans
Konular
39
Büyük ihtimalle twrpye yönlendirildiğinizde veya siz kendiniz twrp modunu açtığınızda dosyaları şifreli olarak görüyorsunuz. Ve ne yazıkki format data yapmadan kurulum veya güncelleme yapamazsınız
Aynen dosyalar şifreli fakat romu sıfırladigimda tekrar dosyalar sıfırlanıyor çözümü nedir

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Aynen dosyalar şifreli fakat romu sıfırladigimda tekrar dosyalar sıfırlanıyor çözümü nedir

Bu twrpyi kullanmanızı tavsiye ederim ben kullanıyorum gayet memnunum şifreleme sorunu yok

sem71

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEMİH
Cihazım
XİAOMİ REDMİ 7
Konular
16
Redmi 8 e bu twrp yi kurabilir miyim ?

Tayfunpek91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
REDMİ K20 PRO
Meslek
Elektronik Tekn.
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar , Redmi Note 8 Miui 11 (Xiaomi.eu) romu çıkmıştır.
%100 Türkçedir.

İlk Kurulum:
Twrp açın; Redmi Note 8 - Twrp 3.3.1-1101 Tek Tuş Yükleme Aracı
Wipe seçeneğinden "Format Data" seçeniğini onaylayın, gelen uyarıya "yes" yazıp onaylayın. Yoksa "Mi.com" yazısında kalırsınız.
Bilgisayara bağlayıp aşağıdaki bağlantısını verdiğim romu telefona kopyalayın ve Install menüsünden xiaomi.eu_multi_xxx.zip dosyasını bulup "Swipe to confirm flash" yazısını sağa doğru çekip kurulumu yapın, ardından Reboot diyerek yeniden başlatın.

Güncelleme için, romu cihazı indirin ya da kopyalayın ardından TWRP install menüsünden xiaomi.eu_multi_xxx.zip dosyasını bulup "Swipe to confirm flash" yazısını sağa doğru çekip kurulumu yapın, ardından Reboot diyerek yeniden başlatın.

Ekran Görüntüleri:

Bilinen Hatalar:
1- Bildiriniz

İndirme Bağlantısı Haftalık MIUI11:

Eklenecek

İndirme Bağlantısı Kararlı v11.0.3.0 MIUI11 :

İyi akşamlar;
Bugün telefonu unlock yaptım ver site bulunan orangefox twrp yükledim daha sonra mi room yüklemesini hatasız yaptı fakat yükleme bitince telefon mi room açılış simgesinde çakıldı kaldı. Bende romdandır diye üstüne twrpden eu stabil yükleme yaptım :) sonuç redmi yazısı geliyor sonra kendini resetliyor telefon

çok çaresiz kaldım yardım edermisiniz ? şuanda fastboot konumunda telefon orjinal rom indiriyorum flash ile atıcam.

Writhquars

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Finans
Konular
39
İyi akşamlar;
Bugün telefonu unlock yaptım ver site bulunan orangefox twrp yükledim daha sonra mi room yüklemesini hatasız yaptı fakat yükleme bitince telefon mi room açılış simgesinde çakıldı kaldı. Bende romdandır diye üstüne twrpden eu stabil yükleme yaptım :) sonuç redmi yazısı geliyor sonra kendini resetliyor telefon

çok çaresiz kaldım yardım edermisiniz ? şuanda fastboot konumunda telefon orjinal rom indiriyorum flash ile atıcam.
Mi room atmadan önce format data ve wipe yapın sonra miroom atın yeniden açılması 4 5 dk bulabilir

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
İyi akşamlar;

Twrp sürümleri henüz tam işlevsel çalışmıyor. Bu sebeple format data yapmayınca custom romlar boot etmiyor hocam

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
v9.12.12 Beta güncellemesi

CHANGELOG

sistem

Yeni - Bluetooth LHDC kodlama formatı desteği (Mi 9, Mi 9T Pro)

Düzeltme - Wi-Fi etkin noktası: Avrupa bölgesinde 5 GHz etkin noktasını ayarlarken bir hata oluşuyor. [Snapdragon 710/712 cihazlar sadece]

Düzeltme - Yükleyici: Bazı durumlarda Dosya Yöneticisi olan APK'ları yüklemeye çalışırken "Bu işlemi hiçbir uygulama gerçekleştiremez" hatası.

Düzeltme - Hızlı ayarlar: Ultra Pil Tasarrufu döşemesi eklenemez.

Düzeltme - Güvenlik: İzinleri, çalışması için üçüncü taraf SMS uygulamalarına manuel olarak verilmelidir. [Sadece Android 10]

Yeni - Güvenlik uygulaması için karanlık mod

Onar - Google Play yavaş indirme uygulamaları

Ekranı kilitle, bildirim çubuğu, durum çubuğu

Yeni - Ekran karartma animasyon efekti

Onarma - Kilit ekranına girerken yüz tanıma kapatıldı ve yüz kilit açma algılama sırasında kilit ekranına dönüldü

Düzeltme - Bluetooth pil simgesi anormal biçimde görüntülendi

Düzeltme - Wi-Fi hızlı anahtar yanıtı sıkışmış

Düzeltme - Ara sıra, kalıp şifresini kullanarak alan arasında geçiş yaparken sistem yanıt vermedi

Düzeltme - E…

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9

Merhaba arkadaşlar , Redmi Note 8 Miui 11 (Xiaomi.eu) romu çıkmıştır.
%100 Türkçedir.

İlk Kurulum:
Twrp açın; Redmi Note 8 - Twrp 3.3.1-1101 Tek Tuş Yükleme Aracı
Wipe seçeneğinden "Format Data" seçeniğini onaylayın, gelen uyarıya "yes" yazıp onaylayın. Yoksa "Mi.com" yazısında kalırsınız.
Bilgisayara bağlayıp aşağıdaki bağlantısını verdiğim romu telefona kopyalayın ve Install menüsünden xiaomi.eu_multi_xxx.zip dosyasını bulup "Swipe to confirm flash" yazısını sağa doğru çekip kurulumu yapın, ardından Reboot diyerek yeniden başlatın.

Güncelleme için, romu cihazı indirin ya da kopyalayın ardından TWRP install menüsünden xiaomi.eu_multi_xxx.zip dosyasını bulup "Swipe to confirm flash" yazısını sağa doğru çekip kurulumu yapın, ardından Reboot diyerek yeniden başlatın.

Ekran Görüntüleri:

Bilinen Hatalar:
1- Bildiriniz

İndirme Bağlantısı Kararlı v11.0.3.0 MIUI11 :

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam iyi günler, romdan gayet memnunum. Özellikle batarya performansı süper.
Bir sorum olacak ama: Kulaklık ses seviyesini nasıl yükseltebilirim acaba? Zira global romda daha fazla olan kulaklık sesi bu romda baya bi azaldı. Gerçi ses kulaklık ses vermese bile bu romu bırakmam artık; ancak bu sorunu da haledersek kaymaklı kadayıf olacak angel~~
Şimdiden teşekkürler, kolay glesin...

Son düzenleme:
Üst Alt