MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi Eu Beta Rom 21.5.20 Ota Update

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146

Yakupkursat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oxelightt
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
İyi günler. Rom u dün yükledim. Miroom kullanıyordum ona bazla 2-3 kat bariz hız farkı var ellerinize sağlık. Ghost screen sorunu da yaşıyordum o da ortadan kalktı demekki yazılımsazl olarak da etkiliyormuş ghost screen. Tek bir beğenmediğim nokta var , üst tarafta anlık download hızı 5 saniyede bir yenileniyor. Ona da bir çözüm getirilirse sevinirim :)

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
İyi günler. Rom u dün yükledim. Miroom kullanıyordum ona bazla 2-3 kat bariz hız farkı var ellerinize sağlık. Ghost screen sorunu da yaşıyordum o da ortadan kalktı demekki yazılımsazl olarak da etkiliyormuş ghost screen. Tek bir beğenmediğim nokta var , üst tarafta anlık download hızı 5 saniyede bir yenileniyor. Ona da bir çözüm getirilirse sevinirim :)
Hayalet ekran sorunu yazılımsal değil. Ancak MIUI 12'nin karanlık modu kontrastı da otomatik ayarladığı için bir nebze üstesinden geliyor. Okuma modunu da açarsanız tamamen kaybolur.

Yakupkursat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oxelightt
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
Hayalet ekran sorunu yazılımsal değil. Ancak MIUI 12'nin karanlık modu kontrastı da otomatik ayarladığı için bir nebze üstesinden geliyor. Okuma modunu da açarsanız tamamen kaybolur.

Bilmiyorum hocam doğrudur yazılımsal olmayabilir ama 1 dk ekran açıkken özellikle ekranda beyaz temalı ugulamalar var ise 20-25 saniye boyunca kalıyordu. Rom u yükledim ekstra hiçbirşey yapmadım şuan o sorun yok. Neyden kaynaklı olursa olsun o geçti ya sırf onun için bu romu tercih edicem.

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Bilmiyorum hocam doğrudur yazılımsal olmayabilir ama 1 dk ekran açıkken özellikle ekranda beyaz temalı ugulamalar var ise 20-25 saniye boyunca kalıyordu. Rom u yükledim ekstra hiçbirşey yapmadım şuan o sorun yok. Neyden kaynaklı olursa olsun o geçti ya sırf onun için bu romu tercih edicem.
Ekran ayarlarından renk uyumunu soğuğa allirsaniz çok daha az görürsünüz.

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Bu arada bu sürüm önceki sürüme oranla çok hızlı şarj yiyor gibi geldi bana. Günde bir kere taktığım telefonu 2 kere taktım bugün disaridayken bitmesin diye.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
RevOs yükleyin arada fark var ama :)