Çözüldü Redmi note 8 wifi yavaş kesin çözüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
Xaiomi redmi note 8 cihazlar ve bunun gibi cihazlar için atmış olduğum ekran görüntüsü ayarlar açık ise kapatın arkadaşlar wifi yavaş surunu yaşayanlar için kısa anlatacam artık modem cihazınız maksimum indirme ve yükleme interneti kaçsa artık belirtmiş olduğum cihazlarda da öğle olacak Kendi cihazınızın ayarlara girin arama kısmında TARAMA yazın çıkan sonuçta wifi tarama ve Bluetooth taramayı kapatın ve cihazını mutlaka yeniden başlatin kesinlikle arkadaşlar wifi artık hızlı olacak indirme ve yükleme hızlarda ve pubg gibi oyunlardan artık lag ve Ping sorunu yaşamıyacaksınız
Speed test yapın PUBG girin bu işlemlerden önce ve sonraki sonuçları sizde anlayacaksınız

Ekli dosyalar

• IMG_20200925_230913.jpg
    IMG_20200925_230913.jpg
    245,8 KB · Görüntüleme: 464
  • IMG_20200925_230952.jpg
    IMG_20200925_230952.jpg
    197,6 KB · Görüntüleme: 471
Moderatör tarafında düzenlendi:

Metin

(:
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Bende öyle bir ayar yok hocam :D
Bağlantı da sıkıntı da yok ama arada deli ediyor ayrı konu :) belki de sizin dediğiniz konu yüzünden oluyordur kim bilir, çünkü başka cihazlarda sorun yokken rn 8 de sorun oluyor, bilemiyorum.. 1 dk kadar sürüyor sonra düzeliyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yusuf Gökçe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note8
Konular
0

Xaiomi redmi note 8 cihazlar ve bunun gibi cihazlar için atmış olduğum ekran görüntüsü ayarlar açık ise kapatın arkadaşlar wifi yavaş surunu yaşayanlar için kısa anlatacam artık modem cihazınız maksimum indirme ve yükleme interneti kaçsa artık belirtmiş olduğum cihazlarda da öğle olacak Kendi cihazınızın ayarlara girin arama kısmında TARAMA yazın çıkan sonuçta wifi tarama ve Bluetooth taramayı kapatın ve cihazını mutlaka yeniden başlatin kesinlikle arkadaşlar wifi artık hızlı olacak indirme ve yükleme hızlarda ve pubg gibi oyunlardan artık lag ve Ping sorunu yaşamıyacaksınız
Speed test yapın
PUBG girin bu işlemlerden önce ve sonraki sonuçları sizde anlayacaksınız
s.a verdiğiniz bilgilendirme için teşekkürler...note 4 kullanıyordum,şimdi note8 aldım,rehber ve mesajlar bana tuhaf geldi,indo rom atılması lazım deniyor bu konuda bilginiz varmı?bi yerde twrp yükleyin bi yerde başka şekilde anlatıyor denenmiş problemsiz rom yükleme nasıl yapabilirim...bilgisayar bilgim kısıtlı teşekkürler....

Metin

(:
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
s.a verdiğiniz bilgilendirme için teşekkürler...note 4 kullanıyordum,şimdi note8 aldım,rehber ve mesajlar bana tuhaf geldi,indo rom atılması lazım deniyor bu konuda bilginiz varmı?bi yerde twrp yükleyin bi yerde başka şekilde anlatıyor denenmiş problemsiz rom yükleme nasıl yapabilirim...bilgisayar bilgim kısıtlı teşekkürler....

Yusuf Gökçe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note8
Konular
0

altunisik_mt55

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
muhammet
Cihazım
mı note 8
Konular
0
telefonu degıstırmeye karar vermıstım dostum ALLAH (c.c) razı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt