Yardım Redmi Note 8 WiFi Ağlarını Görmüyor

FMRT

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0.10 Kararlı Android Sürümü- 9 PKQ1.190616.001
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
7-8 ay evvel aldığım Redmi Note 8 cihazımda aldıktan 2 ay sonrasından itibaren Hücresel veri ve wifi ağlarıyla ilgili ufak tefek sorunlarla karşılaşmaya başladım. Bu sorunlar gün geçtikçe arttı ve yaklaşık 1 aydır telefonun WiFi'ını hiçbir şekilde kullanamıyorum. Bununla birlikte mobil verideki problemler de can sıkıcı bir hale geldi.
karşılaştığım bu problemle ilgili sorularım şunlar:
1- Bu sorunu yaşayan başka birileri var mıdır yoksa yalnızca benim cihazımda olan bir sorun mudur?
2- Çözümü veya çözme ihtimali olan bir fikri olan var mı?
3- Sorunun donanımsal bir kusurdan kaynaklanma ihtimali nedir?
En ufağından da olsa bir fikri olan herkes yardımcı olursa sevinirim
Not: WiFi ağlarına bağlanmayı her şekilde ve her ortamda denedim sonuç aynı
Not 2: Halihazırdaki modemim ve router'ım hem 2.4 hem 5 ghz bantlarını destekliyor problem bant genişliğine de bağlı değil

salim21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Salim
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
18
Telefon yurt dışı mi imei repair yapıldı mı ?

Oyla:

mrtalidyg

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
37
7-8 ay evvel aldığım Redmi Note 8 cihazımda aldıktan 2 ay sonrasından itibaren Hücresel veri ve wifi ağlarıyla ilgili ufak tefek sorunlarla karşılaşmaya başladım. Bu sorunlar gün geçtikçe arttı ve yaklaşık 1 aydır telefonun WiFi'ını hiçbir şekilde kullanamıyorum. Bununla birlikte mobil verideki problemler de can sıkıcı bir hale geldi.
karşılaştığım bu problemle ilgili sorularım şunlar:
1- Bu sorunu yaşayan başka birileri var mıdır yoksa yalnızca benim cihazımda olan bir sorun mudur?
2- Çözümü veya çözme ihtimali olan bir fikri olan var mı?
3- Sorunun donanımsal bir kusurdan kaynaklanma ihtimali nedir?
En ufağından da olsa bir fikri olan herkes yardımcı olursa sevinirim
Not: WiFi ağlarına bağlanmayı her şekilde ve her ortamda denedim sonuç aynı
Not 2: Halihazırdaki modemim ve router'ım hem 2.4 hem 5 ghz bantlarını destekliyor problem bant genişliğine de bağlı değil
Ben telefonu alali 1 yil oldu nerdeyse WiFi, sebeke sorunu, bluetooth sorunu gibi seyleri hiç yasamadim Allaha sukur sadece hayalet ekran ve pilin hizli bitme sorunu var onlarada alistim gecmis olsun umarim sorunun cozulur

Oyla:

salim21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Salim
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
18
Evet, telefon yurtdışı fakat daha imei repair yapmadım wifi'ı etkileyebilecek bir durum mu
Benim telefonu etkilemişti oradan biliyorum. Telefonunun bootloader kilidi açıksa rom değiştirin düzeltebilir.

Oyla:

FMRT

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben telefonu alali 1 yil oldu nerdeyse WiFi, sebeke sorunu, bluetooth sorunu gibi seyleri hiç yasamadim Allaha sukur sadece hayalet ekran ve pilin hizli bitme sorunu var onlarada alistim gecmis olsun umarim sorunun cozulur
Teşekkür ederim hocam umarım sorunsuz kullanmaya devam edersin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim telefonu etkilemişti oradan biliyorum. Telefonunun bootloader kilidi açıksa rom değiştirin düzeltebilir.
Bahsettiğin olayla ilgili pek bilgim yok ama denemeye değer bir şeye benziyor kısaca anlatabilir misin

Oyla:
Üst Alt