Yardım Redmi Note 8 Vodafone sıkıntısı

Mustafa yrdgl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Arkadaşlar, illallah geldi artık. Vodafone kullanıyorum,4.5G ve tam çekiyor internet. Ama hızı çok yavaş,kopmalar oluyor. Bunun bir çözümü yok mu ? Vodafone müşteri hizmetlerini aradım,bana ayarlarınızı gümcelledik dediler, kapatıp açmanız yeterli telefonu dediler. Düzelmedi ne yapmam lazım, illallah geldi artık.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Malesef çözümü yok hocam, benim mi 8 lite cihazımda da vodafone 4.5G full çekiyor ama internet aynı dediğiniz gibi, sorunun cihazdan olmadığını öğrendiğim için bir nebze de olsa rahatım. Vodafone benim bulunduğum konumda 4.5G de sadece bant 8 üzerinden yayın yapıyor ve yeterli olmuyor, buda internet sorununa yol açıyor.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Öncelikle cihazınız türkiye garantili mi yoksa garantisiz ve imei işlemi yapılmış cihaz mı? eğer imei atıldıysa yanlış yapılmış olabilir veya cihazınız hindistan yada çin sürümü olabilir band20 desteklemiyodur.
vodafone full çeker 4.5G gösterir ama internet hızı yavaştır buda aklınızda bulunsun tarifeleri bu yüzden uygundur zaten hız istiyosanız turkcell'e geçiş yapın derim.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Ya hakket Vodafone un Allah belasını versin telekomdan geçtim geçmez olaydım Telekom süper ya Vodafone da 15 gb net var çekmiyor 3g de hat full çekiyor internete giremiyorum rezillik telekomdan şaşmayın

Mustafa yrdgl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Ya hakket Vodafone un Allah belasını versin telekomdan geçtim geçmez olaydım Telekom süper ya Vodafone da 15 gb net var çekmiyor 3g de hat full çekiyor internete giremiyorum rezillik telekomdan şaşmayın
Aynen,bende 15 GB var ama kullanıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikle cihazınız türkiye garantili mi yoksa garantisiz ve imei işlemi yapılmış cihaz mı? eğer imei atıldıysa yanlış yapılmış olabilir veya cihazınız hindistan yada çin sürümü olabilir band20 desteklemiyodur.
vodafone full çeker 4.5G gösterir ama internet hızı yavaştır buda aklınızda bulunsun tarifeleri bu yüzden uygundur zaten hız istiyosanız turkcell'e geçiş yapın derim.
Hayır,işlemsiz sıfır telefon.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Malesef çözümü yok hocam, benim mi 8 lite cihazımda da vodafone 4.5G full çekiyor ama internet aynı dediğiniz gibi, sorunun cihazdan olmadığını öğrendiğim için bir nebze de olsa rahatım. Vodafone benim bulunduğum konumda 4.5G de sadece bant 8 üzerinden yayın yapıyor ve yeterli olmuyor, buda internet sorununa yol açıyor.
Çare operatör değiştirmek mi sence ?

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84