Çözüldü Redmi note 8 Telefonu Kapatınca Uygulamanın Açık Kalması

Akyol47

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi note 8
Konular
11
Arkadaşlar bildiğiniz üzere telefonu kapatınca her şeyin kapanması gerekiyor. Ancak ben kapatıp açtığımda kapatmadan önce açık olan programlar telefon açıldığında yine açık oluyor. Bunu kapatmanın bir yöntemi var mı ? Sanki geçici belleğe atıyor.

Çözüm
Kapatmak derken eğer telefonu tamamen kapatmaktan bahsediyorsanız hayır programlar açık olmuor sadece görev yöneticisi sıfırlanmadığı için siz son kullanılanlarda görebiliyorsunuz. Eğer kastettiğiniz tuş kilidi ile kapatmak ise evet uygulamalar kapatılmaz ve ramde tutulur. Kapanması için tuş kilidinden önce son kullanılanlardan temizlemeniz veya bu işlemi güvenlik uygulaması altından otomatikleştirmeniz gereklidir.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Kapatmak derken eğer telefonu tamamen kapatmaktan bahsediyorsanız hayır programlar açık olmuor sadece görev yöneticisi sıfırlanmadığı için siz son kullanılanlarda görebiliyorsunuz. Eğer kastettiğiniz tuş kilidi ile kapatmak ise evet uygulamalar kapatılmaz ve ramde tutulur. Kapanması için tuş kilidinden önce son kullanılanlardan temizlemeniz veya bu işlemi güvenlik uygulaması altından otomatikleştirmeniz gereklidir.

Oyla: Çözüm

Akyol47

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi note 8
Konular
11
"Kapatmak derken eğer telefonu tamamen kapatmaktan bahsediyorsanız hayır programlar açık olmuor sadece görev yöneticisi sıfırlanmadığı için siz son kullanılanlarda görebiliyorsunuz." Bundan bahsediyorum. Görev yöneticisinde uygulamaları görünce ne bilim kapanmıyor sandım.

Oyla:
Üst Alt