Yardım Redmi Note 8 Şebeke Sorunu ?

ozcan0606

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
KAPTAN
Cihazım
redmi note 8
Konular
4
Selamun Aleyküm Redmi Note 8 Çin Mi Globalmı Bilmiyorum
İme Gitti İme Attırdım Fakat Bide Rom Atıldı İçine Çin Romu Var Şu Anda
bootloader kilidi de kapalı 7 gün sonra açılacak bu şebeke gidip geliyor sürekli neden olur bootloader kilidi kapalı veya romdan kaynaklanabilirmi
pek anlamıyorum yardımcı olursanız allah razı olsun ...

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Selamun Aleyküm Redmi Note 8 Çin Mi Globalmı Bilmiyorum
İme Gitti İme Attırdım Fakat Bide Rom Atıldı İçine Çin Romu Var Şu Anda
bootloader kilidi de kapalı 7 gün sonra açılacak bu şebeke gidip geliyor sürekli neden olur bootloader kilidi kapalı veya romdan kaynaklanabilirmi
pek anlamıyorum yardımcı olursanız allah razı olsun ...
IMEI düzgün atılmamış cihaz da çin cihazı ki kilidi çin romunda açılmasını bekliyorsunuz
Yapılacak işlemler şu kilit açılacak ve işi bilen birine IMEI attırılıp Global rom kilidi kapatmadan atılacak

ozcan0606

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
KAPTAN
Cihazım
redmi note 8
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
IMEI düzgün atılmamış cihaz da çin cihazı ki kilidi çin romunda açılmasını bekliyorsunuz
Yapılacak işlemler şu kilit açılacak ve işi bilen birine IMEI attırılıp Global rom kilidi kapatmadan atılaca

Yapılacak işlemler şu kilit açılacak ve işi bilen birine IMEI attırılıp Global rom kilidi kapatmadan atılacak
Hocam Gidiyo Geri Geliyo Telefoncuya Verdim İçine Etti Cihazın Pek De Anlamıyorum Ben Çin Yazılım Var Kamera Filanda Açılmıyor
Bana Söyledikleri Bunlar bootloader kapalı yazılımdan oluyor diyor 7 gün sonra kilit açılınca gene gidip gelirmi şebeke kendisi olmaz dedi bana orjinal rom atacakmış gitmezmiş türkçe rom ?

Üst Alt