Yardım Redmi note 8 şarz problemi

• Konbuyu başlatan Qmi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 521

Qmi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tuğberk
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
3 gün önce aldığım telefon'un şarzı dayanmıyor. Pil ve performans'a girincede en çok android sisteminin yediğini görmekteyim. Ne yapmalıyım?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
3 gün önce aldığım telefon'un şarzı dayanmıyor. Pil ve performans'a girincede en çok android sisteminin yediğini görmekteyim. Ne yapmalıyım?
Cihazınız global mi yoksa hindistan mı ? Eğer güncelleme yaptıysanız bataryada düşüş olabiliyor fakat güncelleme kısmından tam paketi indir diyin indirip güncelledikten sonra da format data yapın düzelir eğer imei vs atıldıysa format data yapmayınız birde arka planda çalışan uygulamaları kısıtlayınız

Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Hocam biraz daha detay verebilirseniz cihaz hakkında yardımcı olan çıkacaktır. Cihaz yurt içi mi yurt dışı mı, hangi sürüm yüklü vb.

Oyla:

Qmi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tuğberk
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Hocam biraz daha detay verebilirseniz cihaz hakkında yardımcı olan çıkacaktır. Cihaz yurt içi mi yurt dışı mı, hangi sürüm yüklü vb.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazınız global mi yoksa hindistan mı ? Eğer güncelleme yaptıysanız bataryada düşüş olabiliyor fakat güncelleme kısmından tam paketi indir diyin indirip güncelledikten sonra da format data yapın düzelir eğer imei vs atıldıysa format data yapmayınız birde arka planda çalışan uygulamaları kısıtlayınız
Global, tam paketten kastınız nedir?

Oyla:

«Atilla»

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Muhasebe
Konular
1
11 güncellemesinden sonra şarjda dayanma sorunu başladı bendede. Ama şöyleki görünürde bu yine performans olarak fark cok degil. sıkıntı şu, 100 iken bir anda 80 lere 70 lere inmesi. ama 20 10 civarindayken saatler cikarabilmesi 12 guncellemesini bekliyorum umutluyum :)

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

tahacld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
RN8
Konular
2
Bence Note 8'in en iyi sürümü miui 12 android 10 olacak. Sonrasında gelen güncellemeler ile çöküşe geçecektir. Tavsiyem Rom işleri uğraşmayan arkadaşlara, Miui 12 den sonra gelen android ve miui sürüm güncellemelerini yapmayın. Millet kullansın 1-2 ay ona göre yükleyin. Her zamanki gibi cihazlar 1 yıldan sonra aldığı güncellemeler ile yavaşlamaya geçecektir.

Oyla:
Üst Alt