Yardım redmi note 8 root atmak

mlh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
melih
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
telefonuma root atma taraftarı değilim ama istediğim bir uyguılamayı yüklemek için gerekli ve eğerki atarsam herhangi bir sorun olurmu veya güncellemelerden geri kalırmıyım yani duyduğuma göre xioami root atılmasına izin veriyormuş fakat korktuğum için soruyorum bana ayrıntılarıyla anlatırmısınız lütfen cok merak ediyorum (daha hiç bir bilgim yok ayrıntılı bir şekilde anlatırmısınız) şimdiden teşekkürler

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
telefonuma root atma taraftarı değilim ama istediğim bir uyguılamayı yüklemek için gerekli ve eğerki atarsam herhangi bir sorun olurmu veya güncellemelerden geri kalırmıyım yani duyduğuma göre xioami root atılmasına izin veriyormuş fakat korktuğum için soruyorum bana ayrıntılarıyla anlatırmısınız lütfen cok merak ediyorum (daha hiç bir bilgim yok ayrıntılı bir şekilde anlatırmısınız) şimdiden teşekkürler
Rehber - Custom Rom Nedir Nasıl Kurulur ? bu konuya bakarak root kısmına kadar olan aşamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz,cihaz garanti dışı kalacaktır.

• Beğen
Tepkiler: mlh
Oyla:

mlh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
melih
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
yani garanti dışı kalmak ne gibi sorunlarla karşılaçağım misal güncellemeler yapamıcak mıyım onun gibimi ?
Root için twrp gerekiyor cihazda twrp yüklü olduğu zaman güncellemeler twrp üzerinden yapılır, tavsiyem bilginiz yoksa hiç bu işe başlamamanız yönünde olacaktır.Cihaz kullanılamaz hale gelebilir

Oyla:

parahatc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Redmi 8
Konular
2
Twrp ve magisk kurmanız lazım, Rom güncellemelerini twrp üzerinden yaparsınız, ancak tüm bilgilerin silenecegini bilmeniz gerek. Root yapılabilinir. Root için özellikle bootloader kilidi açık olması lazım ve o olmadan root denemeyin.

Oyla:
Üst Alt