Soru Redmi Note 8 ROM önerisi olan var mı?

Croixinvrse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustaga
Cihazım
Xiaomi note 8
Konular
2
Arkadaşlar Note 8 için MIUI 13 ROM bilen var mı?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Note 8 için port olarak MIUI 13 var. Bol buglı diye biliyorum.

Ayrıca rom önerisi için ayrı konu açmanıza gerek yok hocam. Bir sürü sabitli konu var, hepsinin içinde bolca rom tavsiyesi yapıldı ve yapılmaya da devam ediyor. Herkes öneri istediği için konu açsa forum öneri konusundan geçilmez. angel~~

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Babamın kullandığı cihaz, kendi sürümü çok hantal olduğu için farklı romlar kurmuştum rahat etsin diye. Miui 13 Port Rom kurdum, 12.5 stock Roma göre daha hızlıydı. İlk başlarda sevmişti ve bir hafta kullandı yaklaşık olarak sonra bazı sorunlar çıkmaya başladı. Kontrol merkezini indirince arkaplan bulaniklasiyordu ama kontrol merkezi gelmiyordu gibi. Daha da kötüsü cihaz boşta 700-800mb lik boş ram kaliyordu. Bu da ister istemez uzun kullanimda sorun cikartiyordu. Sonrasında DotOs yükledim, onu bayağı sevdi ama onda da bazı buglar yaşadığı için tekrar değiştirmek zorunda kaldık. Şuanda telefonunda Miui 11 Xiaomi Eu yüklü ve hocam şöyle söyleyeyim, bu cihazın mükemmel romu kesinlikle budur. Telefon hızlandı tepkiler hızlandı vs. Tek eksiği Yeni sürüm kontrol merkezi. Eğer eski sürüm kontrol merkezini kullanmayı kabul ederseniz kesinlikle bu cihaza Miui 11 Xiaomi Eu romunu kurmalısınız. Zaten Miui 12 ile arasında ki tek net fark Kontrol Merkezi.

Anime kızı kaçakçısı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
redmi note 8
Konular
7
Bence ArrowOs'a bir şans verin derim. Kurup bakın aşırı güzel. MİUİ'deki kayan pencereleri Magisk ile root atıp kullanabilirsiniz. MİUİ'nin ekran kaydedicisinde sistem sesini kaydederken ses kesik kesik geliyordu. Bunda hiç öyle bir şey yok.

Croixinvrse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustaga
Cihazım
Xiaomi note 8
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MIUI 13 Kurmaktan vazgeçip xiaomi.eu rom kurdum memnunum teşekkürler yine de..

Üst Alt