Yardım Redmi Note 8 Pro Usb Bağlantı Sorunu

Lorento

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lorento
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Meslek
Gizli Hafiye
Konular
4
Merhaba,

Redmi note 8 pro telefonum var. Laptop'a usb kablosu ile bağlantı yaptığım zaman sürekli ve çok hızlı bir şekilde sanki kabloyu çıkarıp takıyormuşum gibi bağlantı bağlanıyor ve kopuyor. Bilgisayarda 3 tane usb bağlantı portu var ve hepsinide denedim aynı oluyor. Başka usb kabloları da denedim ama hepsinde aynı oldu. Aynı bilgisayara başka telefonları taktım herhangi bir sorun olmadı. Telefonumu başka bir bilgisayarda denemedim yakınımda başka bir bilgisayar olmadığı için. Bu sorun acaba neden oluyor? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Şu konuya bı göz atın hocam.
Olmadı buna da bakın:

eypnrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eyüp
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
Sorun tamamen AMD Ryzen işlemci ile alakalı. Telefonunuzu İntel işlemcili bir bilgisayara bağlandığınızda herhangi bir bağlantı sorunu yaşanmadığını göreceksiniz.

diyeps

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
Xiaom Note8 Pro
Konular
0
Şarj soketi ile ilgili de olabilir, aynı kablo ile başka bir bilgisayara bağladığınızda da devamlı kopup geliyorsa telefonla ilgili. Kablo giriş soketini sertçe üfleyerek ya da yumuşak bir fırça ile temizlemeniz faydalı olabilir.

AhmetGS17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 8 128 GB
Meslek
Emekli
Konular
1
Aynı sorunu yaşıyorum. Mesela bir klasöre girdiğimde içi boş görünüyor (ve/veya) dosya kopyalama işlemi gerçekleşmiyor. Ama kabloyu çıkarıp tekrar takınca düzeliyor. Ama 3-5 dk birşey yapmazsam yine aynısı oluyor

Metanr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Resmi note 8
Konular
0
Sorun tamamen AMD Ryzen işlemci ile alakalı. Telefonunuzu İntel işlemcili bir bilgisayara bağlandığınızda herhangi bir bağlantı sorunu yaşanmadığını göreceksiniz.
Aynı problem bende de var benimki note 8 bilgisayara bağlanıyorum 30 sn sonra kopuyor tekrar bağlanmam gerkiyor. nasıl çözebiliriz

Üst Alt