Rehber Redmi Note 8 pro Unbrick Nasıl Yapılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veyselyldz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi 8
Konular
18
Yeni yöntem çıktı. Bu konudaki yorumlar eski konu için geçerlidir

Moderatör tarafında düzenlendi:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Merhaba arkadaşlar, recovery, custom rom,fastboot moddayken yanlış bir şey yaptıysanız ve cihazının birck olduysa (siyah ekranda kalıp açılmama)
dediklerimi yaparsanız hiç bir problem kalmaz CİHAZım BOOTLOADER UNLOCK ( Bootloader kilidi açık cihazda denemedim )

İhtiyacımız olan program SP Flash TOOL :
Öncelikle programı yönetici olarak açıyoruz>ardından aşağıda ekte bulunan ayarlar kısmındaki tiki kaldırıyoruz
Download Agent Yazan kısma Ekte verdiğim dosyayı ekliyorsunuz
Scatter-Loading kısmına da herhangi bir fastbootun romunun içinde img klasöründeki MT6785_Android_scatter.txt dosyasını ekliyoruz
Ardından download butonuna basıyoruz ve otomatik flashlamaya başlıyor.Flashlama bittikten sonra ekran gelmezse ses kısma ve güç tuşuna basılı tutun 10 saniye kadar sonrasında ekran gelmiş olacaktır.
Saygılarımla...
Forum Kuralları:
  • 3.1. Sitemizde sadece açık ve anlaşılır başlıklara/mesajlara izin verilmektedir.
  • 3.2. Uygulama/Oyun paylaşımlarında başlık içerisinde Uygulamanın tam adına ve sürüm bilgisine yer verilmesi tavsiye edilmektedir.
Yanlış anlaşılmalara sebep vermemek için, konu başlığınız düzeltilmiştir.
Konu açar iken, Başlık, link, cihaz modelleri, Rom, program, modül, uygulama vb. etmenleri belirtirken daha dikkatli davranmanızı rica ederim.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Note 8 pro ya yazmışsınız
8 proda da ise yarıyor mu
Verilen program SP Flash TOOL ve dosya da, MTK mt6786 olduğundan, Redmi Note 8 Pro söz konusu olduğu anlaşılabiliyor, ancak konu sahibinin cevabını beklemek daha iyi olacak.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhaba arkadaşlar, recovery, custom rom,fastboot moddayken yanlış bir şey yaptıysanız ve cihazının birck olduysa (siyah ekranda kalıp açılmama)
dediklerimi yaparsanız hiç bir problem kalmaz CİHAZım BOOTLOADER UNLOCK ( Bootloader kilidi açık cihazda denemedim )

İhtiyacımız olan program SP Flash TOOL :
Öncelikle programı yönetici olarak açıyoruz>ardından aşağıda ekte bulunan ayarlar kısmındaki tiki kaldırıyoruz
Download Agent Yazan kısma Ekte verdiğim dosyayı ekliyorsunuz
Scatter-Loading kısmına da herhangi bir fastbootun romunun içinde img klasöründeki MT6785_Android_scatter.txt dosyasını ekliyoruz
Ardından download butonuna basıyoruz ve otomatik flashlamaya başlıyor.Flashlama bittikten sonra ekran gelmezse ses kısma ve güç tuşuna basılı tutun 10 saniye kadar sonrasında ekran gelmiş olacaktır.
Saygılarımla...
Bizi yetkili hesap derdinden kurtarabilir ise ne mutlu. Bol bol dua ederiz artık

veyselyldz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi 8
Konular
18
Yalnızca redmi note 8 pro cihazda denedim redmi note 8 modelde denemedim. eğer cihazınız unlocksa yetkili hesabaa ve edl moda vs gerek yok. Moderatör arkadaşa teşekkür ederim uyarısı için.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bizi yetkili hesap derdinden kurtarabilir ise ne mutlu. Bol bol dua ederiz artık
Telefon unlock ise yetkili hesaba gerek yok

trsword52

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
note 8 pro
Konular
29
veyselyldz ustam emeğinize sağlık. Bu programları kullanırken Pcde Usb 2 girişi mi lazım. Yanlış hatırlamıyorsam Usb 3 sorun çıkarıyor diye okumuştum bi yerde.

veyselyldz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi 8
Konular
18
veyselyldz ustam emeğinize sağlık. Bu programları kullanırken Pcde Usb 2 girişi mi lazım. Yanlış hatırlamıyorsam Usb 3 sorun çıkarıyor diye okumuştum bi yerde.
Hocam çok doğru hatırlıyorum bu işlemleri yaparken usb 3 portuna bağlıydı cihaz

trsword52

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
note 8 pro
Konular
29
Teşekkürler ustam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt