Soru Redmi note 8 pro Ülke farklılığı

• Konbuyu başlatan nego
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 384

nego

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
iphone x
Konular
6
Merhabalar arkadaşlar elime hediye olarak yurt dışından note 8 pro geldi sormak istediğim bir kaç soru var yardımcı olur iseniz sevinirim.

Öncelikle telefon hindistan üretimi yazılım olarak ta global 11.0.4 güncellemesi var aynı telefondan kuzenimde de mevcut türkiyeden alınma onda 11.0.6 güncellemesi mevcut bendeki cihaza da güncelleme gelir mi acaba ?

2. soru olarak ta cihaz daha kayıtlı değil global versiyona geçmeli miyim yada geçmesem benim için bir sorun teşkil eder mi bu şekilde kullansam.

Mr.cakmak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Cakmak
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
5
Merhabalar arkadaşlar elime hediye olarak yurt dışından note 8 pro geldi sormak istediğim bir kaç soru var yardımcı olur iseniz sevinirim.

Öncelikle telefon hindistan üretimi yazılım olarak ta global 11.0.4 güncellemesi var aynı telefondan kuzenimde de mevcut türkiyeden alınma onda 11.0.6 güncellemesi mevcut bendeki cihaza da güncelleme gelir mi acaba ?

2. soru olarak ta cihaz daha kayıtlı değil global versiyona geçmeli miyim yada geçmesem benim için bir sorun teşkil eder mi bu şekilde kullansam.
İlk soru için Türkiye cihazlara 11.0.6 güncellemesi geldi son sürüm olarak
Hindistan cihaz için ise o ülke için bir güncelleme yayınlanır ise gelir
Aradaki sayı farkına takılmayın

İkinci soruya gelirsek global Roma geçmeniz yada geçmemeniz bir sorun teşkil etmez
Ancak önerim hindistan rom da kalmanız olur çünkü o rom da mi arama ve mesaj uygulamaları mevcut

Not: süresi dolmadan IMEI attırıp sorunsuz kullanabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt