Soru Redmi Note 8 Pro TWRP yüklenmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YaşayanEfsane

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
1
Merhabalar gencolar,

Şimdi benim telefonda her şey stocktu ve artık rom deniyeyim dedim ondan önce de imei işlemlerim vardı.
Neyse imei işi bitti arkasından global rom yükledim ve telefon açıldı twrp yükledim ve yüklendi.
TWRP'den endonezya romu kurdum root da attım yine açıldı derken konumda agprs sıkıntısı başladı.
Onu çözmeye çalışırken bir sonuca ulaşamadım ve dedim global romu yükleyeyim tekrar sonra değişirim istediğim roma tekrardan.

Her şey buraya kadar iyi hoş ama eski roma döndükten sonra daha twrp atılamaz oldu.
Tam olarak nerede ne hatası yapıyorum bilmiyorum ama güncel konulardan biri olan "Flash_TWRP.bat" ile denedim olmadı gidip twrp sürümlerinden birini indirdim "Minimal ADB and Fastboot" ile denedim yine olmuyor. Telefon hatta genelde açılış ekranını tekrarlayıp duruyor fastboota girse de telefonun kendi stock twrpsine bile ulaşamıyorum :(

Yardımlarınızı bekliyorum. Kolay bir çözümü vardır kesin ama artık kafam durdu. Telefonu hardbrick ettim sandım miflash de görmüyordu fastbotta açılmıyordu onu çözdüm birkaç saattir uğraşma sonucu ama şunu da çözersem kaafam rahatlar.

Şimdiden iyi forumlar

Akanmamy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Gm5plus
Konular
7
Ben de rom attığım zaman tekrar twrp yükleyemiyorum hiçbir zaman onun için fastboot modundayken miflashla srock miui11 flashlıyorum daha sonra ona twrp yüklüyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Android 9 Miui 11.0.3 flashlayıp twrp kuruyorum

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhabalar gencolar,

Şimdi benim telefonda her şey stocktu ve artık rom deniyeyim dedim ondan önce de imei işlemlerim vardı.
Neyse imei işi bitti arkasından global rom yükledim ve telefon açıldı twrp yükledim ve yüklendi.
TWRP'den endonezya romu kurdum root da attım yine açıldı derken konumda agprs sıkıntısı başladı.
Onu çözmeye çalışırken bir sonuca ulaşamadım ve dedim global romu yükleyeyim tekrar sonra değişirim istediğim roma tekrardan.

Her şey buraya kadar iyi hoş ama eski roma döndükten sonra daha twrp atılamaz oldu.
Tam olarak nerede ne hatası yapıyorum bilmiyorum ama güncel konulardan biri olan "Flash_TWRP.bat" ile denedim olmadı gidip twrp sürümlerinden birini indirdim "Minimal ADB and Fastboot" ile denedim yine olmuyor. Telefon hatta genelde açılış ekranını tekrarlayıp duruyor fastboota girse de telefonun kendi stock twrpsine bile ulaşamıyorum :(

Yardımlarınızı bekliyorum. Kolay bir çözümü vardır kesin ama artık kafam durdu. Telefonu hardbrick ettim sandım miflash de görmüyordu fastbotta açılmıyordu onu çözdüm birkaç saattir uğraşma sonucu ama şunu da çözersem kaafam rahatlar.

Şimdiden iyi forumlar
Android sürümünüz nedir?

Oyla:

YaşayanEfsane

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de rom attığım zaman tekrar twrp yükleyemiyorum hiçbir zaman onun için fastboot modundayken miflashla srock miui11 flashlıyorum daha sonra ona twrp yüklüyorum

Android 9 Miui 11.0.3 flashlayıp twrp kuruyorum

begonia_global_images_V11.0.2.0.PGGMIXM_20191201.0000.00_9.0_global kurulu şu anda ama yine de başarısız dostum daha detaylı aydınlatabilecek biri var mı?

Android sürümünüz nedir?

Reis android 9 MIUI 11.0.2

Son düzenleme:
Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
begonia_global_images_V11.0.2.0.PGGMIXM_20191201.0000.00_9.0_global kurulu şu anda ama yine de başarısız dostum daha detaylı aydınlatabilecek biri var mı?

Reis android 9 MIUI 11.0.2

Android 9 için olan twrp'yi denediniz mi
Konudaki adımları iyice okuyarak uygulayınız

Oyla:

YaşayanEfsane

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Android 9 için olan twrp'yi denediniz mi
Konudaki adımları iyice okuyarak uygulayınız

Başkan çok sağ ol attığın konu çözdü işimi twrp atıldı üstelik önceden safetynet olmuyor idi onu da gayet temiz bir şekilde halletim.
Konuyu kitleyebilirsiniz :3

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt