Yardım Redmi note 8 pro twrp yüklenmiyor

Maliksar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Violentra
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
eea 12.5.15
Telefon Modeli
Redmi note 8 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Hocam iyi günler benim cihaz note 8 pro begino şuan eea rom 12.5.15 yüklü stok rom 12.0.6 gibi biseydi bana a11 de root lazim bilebileceginiz her türlü yolu denedim bugjager uygulaması ile twrp attım cihaz çöktü bilgisayardan yükledim çöktü en düşük sürüm en yüksek sürüm nerdeyse çoğunu denedim çöktü 24 saate 4 defa yazılım attım telefon redmi yazisinda kalıp açılıp kapanıyor bl kilidi açık ondan sonra orangefox diye twrp yi denedim bunda bide başka bı twrp sürümünde telefo çökmedi ama twrp açılmıyo miui recovery diye bir yer açılıyor ondan sonra yüklü rom un boot dosyasını patchladim magiski telefona kurup ondan sonra onu PC ye attığında 0 kb gözüküyor du bende zip dosyası yapıp PC ye attım sonra klasöre çıkartın dosya boyutu düzeldi onu minimal ADB ile boot ladim gene cihaz çöktü hocam ne yapsam olmuyor magisk in de düşük sürümünü indirip patchladim gene çöktü gene çöktü ben hiçbir şey anlamadım tek istediğim a11 de root az önce de çöktü 5 defadir yazılım atiyorum en son telefon çöp olacak telegram da grublara girdim herkese sordum hiç kimse yardımcı olmuyor hocam Allah rızası için biriniz yardımci olun 3 gündür bunalıma girdim bütün drivarlar yüklü hatta en son chimera ile bütün driverlari yükledim

Üst Alt