Yardım Redmi note 8 pro tek imei repair yapılmış cihazımı çift sim aktif etmek

atesh27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erol
Cihazım
s4
Konular
0
Arkadaslar biri bu olayi detaylica anlatabilirmi note 8 pro var daha once tek sim imei atildi ancak dun ben gaziantepte bi kac telefoncu dolastim kimisi kesinlikle tek sim olacak diyor. Kimiside daha once islem yapildigi icin
imkansiz diyor. Direnc vs kullanmadan cift sim kullanmam mumkunmu kesin bilgisi olan cevaplarsa ve yontemi kisada anlatirsa box ile yada box suz farketmez. Kesin oluyormu?

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Arkadaslar biri bu olayi detaylica anlatabilirmi note 8 pro var daha once tek sim imei atildi ancak dun ben gaziantepte bi kac telefoncu dolastim kimisi kesinlikle tek sim olacak diyor. Kimiside daha once islem yapildigi icin
imkansiz diyor. Direnc vs kullanmadan cift sim kullanmam mumkunmu kesin bilgisi olan cevaplarsa ve yontemi kisada anlatirsa box ile yada box suz farketmez. Kesin oluyormu?
Kayıt olan cihaz çift sim olamaz malesef kayıtsız olması gerek diğer türlü repair işlemi yapılır tek sim oda

burakctnlr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
redmi k40 gamin
Konular
1
bende de aynı sorun var tek sim yazdırdım 2.ye
1'e de imei yazınca cihaz çöküyor. bir çok yerde tek sim kayıt olur deniyor fakat çift sim kaydı yapılıyor
çift sim kayıtlı k40 gaming kullanıyorum onun için de tek sim olur demişti bir çok yer izmir'de bir telefoncu çift sim kayıt yapıp gönderdi cihazı

Proloader

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Promechanic
Cihazım
mi 10t
Konular
4
Box ile oluyor hocam, biraz pahalı bir meret ve uzağa da bağlanmıyor. fiziksel olarak cihazın boxa bağlanması gerekli işlem için.
Hocam çift olarak bende yazamadım Pandora veya chimera yapıyor diye biliyorum

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Hocam çift olarak bende yazamadım Pandora veya chimera yapıyor diye biliyorum
Pandora direk yapiyor.
Chimera ise oncesinde uyumlu nv flashladiginizda oluyor.
Suanda kullandigim note8 pronun cift yapilmis hali ektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Proloader

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Promechanic
Cihazım
mi 10t
Konular
4
Pandora direk yapiyor.
Chimera ise oncesinde uyumlu nv flashladiginizda oluyor.
Suanda kullandigim note8 pronun cift yapilmis hali ektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Elinize sağlık hocam 👏

ahmet016398

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
K40 G
Konular
0
bende de aynı sorun var tek sim yazdırdım 2.ye
1'e de imei yazınca cihaz çöküyor. bir çok yerde tek sim kayıt olur deniyor fakat çift sim kaydı yapılıyor
çift sim kayıtlı k40 gaming kullanıyorum onun için de tek sim olur demişti bir çok yer izmir'de bir telefoncu çift sim kayıt yapıp gönderdi cihazı
Ben kendim yeni bir imei yazma yöntemi buldum çift imei yazıyorum cihaz sıfırlanınca imeiler gitmiyor ancak bilgisayardan rom atınca siliniyor güncellemeyle imeilerin uçma durumu var ama o da düşük ihtimal şuan için root gerekiyor rootsuz yöntemi bulursam bootloader kilidi açılmadan tüm cihazlar için çözüm olur huawei vs yedi defa cihaz çökerttim bunu bulucam diye rsa vs hepsini bypass ediyor yakında kendi boxumu yazarım😀

İlke.40

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlke
Cihazım
Note 8 pro
Konular
16
Ben kendim yeni bir imei yazma yöntemi buldum çift imei yazıyorum cihaz sıfırlanınca imeiler gitmiyor ancak bilgisayardan rom atınca siliniyor güncellemeyle imeilerin uçma durumu var ama o da düşük ihtimal şuan için root gerekiyor rootsuz yöntemi bulursam bootloader kilidi açılmadan tüm cihazlar için çözüm olur huawei vs yedi defa cihaz çökerttim bunu bulucam diye rsa vs hepsini bypass ediyor yakında kendi boxumu yazarım😀
Nasıl yapılıyor anlatabilirmsiimiz rn8pro vat elimde tek sim imeili 2 hattım var anlatabilirseniz çok mutlu olurım☺️

Üst Alt