Yardım Redmi Note 8 Pro sürekli reset atıyor

lusianlax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ceylinaz
Cihazım
Xiaomi Poco X3
Konular
1
Merhabalar, babamın telefonu Redmi Note 8 Pro sürekli reset atıp duruyor ve sürekli Redmi yazısında kalıyor. Dün ben biraz tuşlarla oynadığımda düzelmişti. Bugün sabah şarja taktığında yine aynı sorun olmuş. Tuşlara baya bir basıp denedik düzelmedi. Servise götürmeyi düşündük ama içindeki fotoğrafları gideceği için şimdilik vazgeçtik. Fastboot modunu açsam bile bir süre sonra kendi kendine moddan çıkıyor. Anakart veya yazılım hatası olabilir diye düşünüyorum ama formatsız düzeltmenin bir yolu ya da sadece fotoğrafları kurtarmanın bir yolu var mıdır?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

AydınT.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aydın
Cihazım
RedmiNote8Pro
Konular
3
Cihaza root vs atmışmıydınız? Yahut costume rom? Twrp var mı?

Yoksa bile şimdi twrp atıp yedek alabilirsiniz ve birdaha da foto ve videolarınızı bulutta yedekleyiniz

lusianlax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ceylinaz
Cihazım
Xiaomi Poco X3
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihaza root vs atmışmıydınız? Yahut costume rom? Twrp var mı?

Yoksa bile şimdi twrp atıp yedek alabilirsiniz ve birdaha da foto ve videolarınızı bulutta yedekleyiniz
hayır dediklerinizin hiçbirini yapmadım, baktığım çoğu yerde dediğiniz gibi twrp çözümünü gördüm bir onu deneyeceğim teşekkürler.

gurkan3407

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Centrion
Cihazım
RN8PRO
Konular
0
Merhabalar, babamın telefonu Redmi Note 8 Pro sürekli reset atıp duruyor ve sürekli Redmi yazısında kalıyor. Dün ben biraz tuşlarla oynadığımda düzelmişti. Bugün sabah şarja taktığında yine aynı sorun olmuş. Tuşlara baya bir basıp denedik düzelmedi. Servise götürmeyi düşündük ama içindeki fotoğrafları gideceği için şimdilik vazgeçtik. Fastboot modunu açsam bile bir süre sonra kendi kendine moddan çıkıyor. Anakart veya yazılım hatası olabilir diye düşünüyorum ama formatsız düzeltmenin bir yolu ya da sadece fotoğrafları kurtarmanın bir yolu var mıdır?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam telefonu yan taraftan vurman lazım. yani bu durumu şu şekilde açıklayabilirim. Telefonu ön kamera önde olacak şekilde yani silah tutar gibi tut. Ardından bir havlu ile sarıp veya nispeten yumuşak bir zemine sağ taraftaki basılı kalan tuş takımını çıkarmaya çalışır gibi vur, düzelecektir. İlk çıktığı zaman bu telefonu çevremde hemen hemen herkese aldırdım hepsinde de senin yaşadığın bu problem oldu ve hepsi de bu şekilde düzeldi. İşlemi yaparken dikkatli olman lazım. Sonra vay efendim telefon patladı ekran çatladı olmasın :)

polocu0606

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SERKAN
Cihazım
NOTE 8 PRO
Konular
5
Benimde başıma geldi açma kapama tuşuna sertçe basılı tutmuştum düzelmişti hocam bi daha yapmadı

Üst Alt