Çözüldü Redmi Note 8 Pro (Root ve rom ) hakkında bilgi istiyorum

ahmetturkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
7
Merhaba. Herkese hayirli aksamlar hayirli cumalar. Redmi note 8 pro root ve rom atmak istiyorum. En iyi custom rom hangisi suanda. Link vs yardimci olabilir misiniz? Ozelliklerinden bahseder misiniz ?

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Merhaba. Herkese hayirli aksamlar hayirli cumalar. Redmi note 8 pro root ve rom atmak istiyorum. En iyi custom rom hangisi suanda. Link vs yardimci olabilir misiniz? Ozelliklerinden bahseder misiniz ?
Cihaz mtk olduğu için geliştiriciler o cihaz için rom çıkarmıyorlar. En ufak müdahalede bile cihazın brick olduğu durumlar yaşanmış. Tavsiye olarak sizde mevcut hali ile kullanın.

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Mediatek işlemcili cihazlarda rom ve root işleri birazdaha sıkıntılıdır. Çok fazla da geliştirici bulamayabilirsiniz. Snapdragon işlemcili cihazlara yönelin. (Tavsiye)

ahmetturkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
7
Buyrun ana konu burası hocam,inceleyin...

Teşekkür ederim hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz mtk olduğu için geliştiriciler o cihaz için rom çıkarmıyorlar. En ufak müdahalede bile cihazın brick olduğu durumlar yaşanmış. Tavsiye olarak sizde mevcut hali ile kullanın.

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tesekkur ederim hocam bilgileriniz icin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mediatek işlemcili cihazlarda rom ve root işleri birazdaha sıkıntılıdır. Çok fazla da geliştirici bulamayabilirsiniz. Snapdragon işlemcili cihazlara yönelin. (Tavsiye)
Tesekkur ederim hocam. Arastiracagim.

Üst Alt