Recovery Redmi Note 8 Pro - Orange Fox Recovery [UNOFFİCİAL]

veyselyldz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi 8
Konular
19
Arkadaşlar merhaba xda forumunda orange fox yüklerken bootloop brick gibi sorunlarla karşılaştığını gördüm o yüzden Türkçe bir içerik olsun diye açıyorum konuyu şimdi gelelim nasıl yükleyeceğimize
1- Cihazınızın kesinlikle UNLOCK olması gerekmektedir.
2-Aşağıdaki Linkten ByTrabzonlu'nun Hazırladığı LR Twrp'yi Telefonumuza Yüklüyoruz Nasıl yüklendiği açık açık yazıyor programda.
3-Wipe Data, Cache ,Dalvik Cache ve System
4-Yandaki linkten Romu İndiriyoruz ve Flashlıyoruz :
5.Ardından telefonu bir kere yeniden başlatıyoruz Google simgesi gelecektir ama sistem açılmaz google simgesi gelince telefonu fastboot modda yeniden başlatıyoruz (ses kısma+power)
6-Adb klasörünün içinden PowerShell Penceresini Açıyoruz (shift basılı tutup sağ tık) ve şu komutu yazıyoruz.(adb driverlerı yüklü olmalıdır driverlar kurulu değilse lütfen kurun)
Kod:
fastboot flash recovery recovery.img
yükleme bittikten sonra ---->
Kod:
fastboot reboot
7-Telefon yeniden başlayacaktır şimdi Ses Açma ve Power Tuşuna Basıp Telefonu recovery modda başlatabilirsiniz.Güle Güle Kullanın
DOWNLOAD
orange fox recovery dosyası ve platform tools=
ByTrabzonlu Otomatik TWRP(Android 9) Yükleyici:

ByTrabzonlu Otomatik TWRP(Android 10) Yükleyici : Recovery - [Sadece Android 10] Xiaomi Mi 8 - Twrp 3.3.1-0301 Tek Tuş Yükleme Aracı

Son düzenleme:

professeur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enver
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Arkadaşlar merhaba xda forumunda orange fox yüklerken bootloop brick gibi sorunlarla karşılaştığını gördüm o yüzden Türkçe bir içerik olsun diye açıyorum konuyu şimdi gelelim nasıl yükleyeceğimize
1- Cihazınızın kesinlikle UNLOCK olması gerekmektedir.
2-Aşağıdaki Linkten ByTrabzonlu'nun Hazırladığı LR Twrp'yi Telefonumuza Yüklüyoruz Nasıl yüklendiği açık açık yazıyor programda.
3-Wipe Data, Cache ,Dalvik Cache ve System
4-Yandaki linkten Romu İndiriyoruz ve Flashlıyoruz :
5.Ardından telefonu bir kere yeniden başlatıyoruz Google simgesi gelecektir ama sistem açılmaz google simgesi gelince telefonu fastboot modda yeniden başlatıyoruz (ses kısma+power)
6-Adb klasörünün içinden PowerShell Penceresini Açıyoruz (shift basılı tutup sağ tık) ve şu komutu yazıyoruz.(adb driverlerı yüklü olmalıdır driverlar kurulu değilse lütfen kurun)
Kod:
fastboot flash recovery recovery.img
yükleme bittikten sonra ---->
Kod:
fastboot reboot
7-Telefon yeniden başlayacaktır şimdi Ses Açma ve Power Tuşuna Basıp Telefonu recovery modda başlatabilirsiniz.Güle Güle Kullanın
DOWNLOAD
orange fox recovery dosyası ve platform tools=
ByTrabzonlu Otomatik TWRP(Android 9) Yükleyici:

ByTrabzonlu Otomatik TWRP(Android 10) Yükleyici : Recovery - [Sadece Android 10] Xiaomi Mi 8 - Twrp 3.3.1-0301 Tek Tuş Yükleme Aracı
Redmi note 8 için de aynı aşamalar mı geçerli?Root yapmak için magisk modülü de yğüklemek zorunda mıyız?Yoksa twrp siliniyrmuş,kalıcı olmuyormuş.Bir de bu kuruluma ilaveten root ve magiski anlatsanız çok iyi olur.Paylaşım için teşekkürler.

query2612

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
VEDAT
Cihazım
redmi note 7
Konular
0
benim cihazım redmi note 8 pro twrp kurdum cihazda sorun yok magisk kurdum cihaz redmi yazında kalıyor geri kapanıyor sonsoz bir şekilde recovery girmiyor fastboot giriyor ama yardım edermisiniz

Enesss77666

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
0
benim cihazım redmi note 8 pro twrp kurdum cihazda sorun yok magisk kurdum cihaz redmi yazında kalıyor geri kapanıyor sonsoz bir şekilde recovery girmiyor fastboot giriyor ama yardım eder

professeur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enver
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
benim cihazım redmi note 8 pro twrp kurdum cihazda sorun yok magisk kurdum cihaz redmi yazında kalıyor geri kapanıyor sonsoz bir şekilde recovery girmiyor fastboot giriyor ama yardım edermisiniz
Twrp yi tekrar yükleyin

veyselyldz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi 8
Konular
19
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Advencedden CLOSE ADB 2.0 YAPIN FİLE MENAGERDEN SYSTEM_Root>reboot dosyasını silin

Üst Alt