Soru Redmi note 8 pro mu redmi note 9 pro mu

Teknolog_17

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
RedmiNote8Pro
Meslek
teknisyen
Konular
14
Arkadaşlar herkese iyi forumlar

Kendim redmi note 8 pro kullanıyorum orjinal rom lu türkiye garantili cihaz çok memnunum bir sıkıntım yok redmi note 9 pro ile arasında fark göremedim bu cihaza yani note 9 pro ya geçmeme gerek var mı Snap dragon 720 için değer mi

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Arkadaşlar herkese iyi forumlar

Kendim redmi note 8 pro kullanıyorum orjinal rom lu türkiye garantili cihaz çok memnunum bir sıkıntım yok redmi note 9 pro ile arasında fark göremedim bu cihaza yani note 9 pro ya geçmeme gerek var mı Snap dragon 720 için değer mi
Rom değiştirmeyi seviyor iseniz değer

Oyla:

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Ben de 8 pro kullanıyorum. Hiç bir şikayetim yok. Ancak bu soruya cevap çok da kolay değil. Gelecek nasıl olacak bilmek olmuyor. Mtk ve snap arasında fark aynı değil. Üstünlük snap da. Ancak bir çok snap cihaz var ki, desteği yoktur. Her hangi bir cihazın başarılı geleceği olması için gerek ki, rom yapımcılarının kullanmasından asılı olduğunu düşünüyorum. Yani cihaz iyi bir rom yapımcılarının elinde olursa ve yaptığı romu paylaşırsa, o zaman cihazın başarılı olmasını söyleye biliriz. Fabrika resmi rom desteğini nasılsa bir zaman durduracak ki, yeni ürünlerini sata bilsinler.

Oyla:
Üst Alt