Rom Redmi Note 8 Pro - Miui Pro V10 v9.10.17 Custom Rom

tfnylmz90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tufan
Cihazım
Resmi 5 Plus
Konular
14
flasladım telefon açılamdı ekran tepki yok fastboot recovery hiç birşey tepki vermiyor
Hocam ne ettin? Keşke iyice araştırmadan başlamasaydın. Redmi Note 8 Pro çok çok iyi telefon lafım yok. Ama o işlemcisi yok mu o işlemcisi başa bela. MTK işlemci olduğu için rom vs atarken çok ama çok dikkatli olmak gerek. Ben telefonu aldıktan bir hafta sonra bootloader kilidini açar açmaz rom atmıştım. sadece bildirim ledi yanıyordu. mi yetkili hesabı olmadan da telefon açılmıyor. İnşallah seninki de öyle olmamıştır. Eğer öyleyse tek çaren var. Telefonu Forum tamircisi Zenex'e göndermen. Ben gönderdim kargo süresi vs 4 gün içerisinde halloldu geri geldi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sonra telefonu satıtım. Mi Note 10 lite ile yoluıma devam ediyorum.

asiboz1989

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asi
Cihazım
htc
Konular
1
Hocam ne ettin? Keşke iyice araştırmadan başlamasaydın. Redmi Note 8 Pro çok çok iyi telefon lafım yok. Ama o işlemcisi yok mu o işlemcisi başa bela. MTK işlemci olduğu için rom vs atarken çok ama çok dikkatli olmak gerek. Ben telefonu aldıktan bir hafta sonra bootloader kilidini açar açmaz rom atmıştım. sadece bildirim ledi yanıyordu. mi yetkili hesabı olmadan da telefon açılmıyor. İnşallah seninki de öyle olmamıştır. Eğer öyleyse tek çaren var. Telefonu Forum tamircisi Zenex'e göndermen. Ben gönderdim kargo süresi vs 4 gün içerisinde halloldu geri geldi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sonra telefonu satıtım. Mi Note 10 lite ile yoluıma devam ediyorum.
bütün pislikler beni buluyor zaten . sadece bildirim ışığı yanıyor tepki yok telefon pc görmüyor sp flash tool ile bir kaç işlem yaptım unbrick olur diye onuda denedim olmadı telefonu pc görmüyor ses açma tuşuna basılı tutup download edince sp flash yetkili kullanaıcı hatası veriyor kafayı yiyecem neden böyle bir hata verdi ki

tfnylmz90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tufan
Cihazım
Resmi 5 Plus
Konular
14
bütün pislikler beni buluyor zaten . sadece bildirim ışığı yanıyor tepki yok telefon pc görmüyor sp flash tool ile bir kaç işlem yaptım unbrick olur diye onuda denedim olmadı telefonu pc görmüyor ses açma tuşuna basılı tutup download edince sp flash yetkili kullanaıcı hatası veriyor kafayı yiyecem neden böyle bir hata verdi ki
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Üzüldüm. Telefonu daha fazla zorlama. Forum tamircisi zenex ile iletişime geç şimdiden. Yoğunluktan geç dönüş yapabiliyor. Ya da mı yetkili hesabı olan bir tanıdığın var ise sorunu onla da cozebilirsin. Yetkili hesap olmadan açılmayacak o telefon.

asiboz1989

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asi
Cihazım
htc
Konular
1
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Üzüldüm. Telefonu daha fazla zorlama. Forum tamircisi zenex ile iletişime geç şimdiden. Yoğunluktan geç dönüş yapabiliyor. Ya da mı yetkili hesabı olan bir tanıdığın var ise sorunu onla da cozebilirsin. Yetkili hesap olmadan açılmayacak o telefon.
telefon yiğenimin illa farklı bir rom at diye tutturdu olan oldu, ben note 6 pro kullanıyorum kaç defa brick oldu kurtardım kullanmadığım rom kalmadı sorun olmadı ama neden emanet illa sorun çıkıyor aylardır iş güç parada yok 100 tl var onunla yarın bir yazılımcıya göstereyim en azından fazla ücret çıkarsa paranın kalanını sonra ödemek için kendi telefonumu rehin bırakırım bir kaç gün yeterki olsun bu sorumluluktan kurtulayım . eğer olmazsa mecbur dediğiniz kişi ile iletişme geçerim para ve zaman problemi sıkıntılı oldu teşekkür ederim cevaplarınız için ben pes ettim kaç saatir forum forum geziyorum hayırlısı artık.

Üst Alt