Yardım Redmi Note 8 Pro hayalet dokunma problemi

encaldu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak Can
Cihazım
Redmi Note 8 PR
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.6.0
Telefon Modeli
Redmi Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba değerli forum üyeleri, 14 Martta satın aldığım (henüz 1 ayını bile doldurmayan) Xiomi Redmi Note 8 Pro telefonumda 31 mart tarihinde kendi kendine hayalet dokunmalar başladı. Ve bir süredir de devam ediyor, sürekli aynı noktada hayalet dokunma mevcut, tam olarak home tuşunun bulunduğu bölgede doğal olarak telefonu verimli kullanamıyorum. Bilgili ve başına gelmiş arkadaşlara sesleniyorum bu sorun yazılımsal mı donanımsal mı? Bir sonraki güncellemeyi bekleyene kadar dayanmalı mıyım?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhaba değerli forum üyeleri, 14 Martta satın aldığım (henüz 1 ayını bile doldurmayan) Xiomi Redmi Note 8 Pro telefonumda 31 mart tarihinde kendi kendine hayalet dokunmalar başladı. Ve bir süredir de devam ediyor, sürekli aynı noktada hayalet dokunma mevcut, tam olarak home tuşunun bulunduğu bölgede doğal olarak telefonu verimli kullanamıyorum. Bilgili ve başına gelmiş arkadaşlara sesleniyorum bu sorun yazılımsal mı donanımsal mı? Bir sonraki güncellemeyi bekleyene kadar dayanmalı mıyım?
İsterseniz android 10'a guncelleyin belki düzelir düzelmez ise garantiye gönderebilirsiniz ya da aynı sorunu yaşayan veya bilgili olan biri size yardımcı olabilir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Android 10 güncelleme konusu:

Oyla:
Üst Alt