Çözüldü redmi note 8 pro hangi android sürümüdaha stabil

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
cihazım android 10 12.0.8 cihazı android 11 mıuı 12.5.1 güncellicem manuel olarak tavsiye edermisniz adnroid 10 da kalıyım mı ? bir sıkıntı varmı android 11 de danışmak istedim pil performası önemli benim için pil performansı nasıl vs ...

şimdiden teşekkür ederim

Çözüm
Güncelleme yaptıktan sonra performans artarsa pil ömrüde bi tik düşer performans düşerse pil ömrü artar veya performans aynı kalır pil ömrü azalır sebebide yeni özellikler görsel güncellemeler vs.
Bence kullandığınız sürümden memnunsaniz güncellemeyin memnun değilseniz güncelleyin. Birde pil ömrünü bi tek sistem güncellemeleri düşürmez kullandığımız uygulamalar playstoredan güncelleniyor yenilikler özellikler geliyor daha çok pil tüketebiliyor bunun yanında batarya zamanla yipraniyo şebeke çekim gücüne görede pil ömrü değişiyor bu kadar takılmayın bence pil ömrüne performans iyi olsunda.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Güncelleme yaptıktan sonra performans artarsa pil ömrüde bi tik düşer performans düşerse pil ömrü artar veya performans aynı kalır pil ömrü azalır sebebide yeni özellikler görsel güncellemeler vs.
Bence kullandığınız sürümden memnunsaniz güncellemeyin memnun değilseniz güncelleyin. Birde pil ömrünü bi tek sistem güncellemeleri düşürmez kullandığımız uygulamalar playstoredan güncelleniyor yenilikler özellikler geliyor daha çok pil tüketebiliyor bunun yanında batarya zamanla yipraniyo şebeke çekim gücüne görede pil ömrü değişiyor bu kadar takılmayın bence pil ömrüne performans iyi olsunda.

Oyla: Çözüm

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44