Soru Redmi note 8 pro güncellenmedi

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
Telefonu ayarladan en son paketi indir dedim indi yeniden başladı ama aynı sürümde kaldı

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çözüldü olarak işaretlenebilir

(fastoot rom atmak çözümü)

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Telefonu ayarladan en son paketi indir dedim indi yeniden başladı ama aynı sürümde kaldı
Nasıl yani hocam zaten aynı sürümü indirip kurmuşsunuZ nasıl güncelleme olacaktı.
En son paketi indir demek cihaza en son gelip yüklenmiş yani kullanmakta olduğunuz sürümü yeniden kurun demek oluyor.
Cihaz bazen sebepsiz yere hatalar verebiliyor bu işlemi yapınca sorun düzelme ihtimali oluyor.
Cihazın güncellemesi varsa zaten direk ekrana gelir sizin kendinizin araştırma yapmasına gerek kalmaz pek fazla

Oyla:

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nasıl yani hocam zaten aynı sürümü indirip kurmuşsunuZ nasıl güncelleme olacaktı.
En son paketi indir demek cihaza en son gelip yüklenmiş yani kullanmakta olduğunuz sürümü yeniden kurun demek oluyor.
Cihaz bazen sebepsiz yere hatalar verebiliyor bu işlemi yapınca sorun düzelme ihtimali oluyor.
Cihazın güncellemesi varsa zaten direk ekrana gelir sizin kendinizin araştırma yapmasına gerek kalmaz pek fazla
bilmiyordum hocam ben ona basınca en son sürüm 12.5.7 incek sanıyordum :D fastboot rom la çözdüm şu an 12.5.7 kullanıyorum gayet akıcı

Oyla:
Üst Alt