Yardım Redmi Note 8 Pro güncellemeden 2 gün sonra reset atıp durmaya başladı

Haycom

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hayrettin
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar bir kaç gün evvel biliyorsunuz mi 8 pro için hindistan yeni versiyon güncellemesi çıktı tabi bende her yeni versiyonu bekleyenler gibi gördüğüm gibi yükledim fakat bugün akşam üzeri kendiliğinden cihaz kapandı ve açılış siyah ekranında redmi yazısı çıkıp tekrar kapanıyor bir veya iki kere cihaz normal açıldı ama şuanda sürekli reset atıp duruyor ses kısmaya basarak fastboot ekranı geliyor ama tekrar reset atıyor. ses yükseltmeye bastığımda malesef hiç birşey olmuyor. çözümü nedir bilen varsa lütfen yardımcı olsun. saygılarımla.

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Yoksa redmi note 8 pro?
İlk önce güç tuşunu kontrol edin, ihtimal var ki, basılı kalmış, iğne ile bir kaldırın.
Tuş sağlam ise
Telefonun şarj kablosunu takın ve 2-3 dakka kalsın şarjda, (kabloyu elektrikten çıkarmadan) sonra ses artı tuşu ile recovery girmeyi deneyin, recovery girerse data format (hard reset) yapın.
İkinci çözüm yolu ise bl kilidi açıksa fastboot rom kurun. Bl kilidi kapalı ise bu konudaki gibi

Son düzenleme:

Haycom

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hayrettin
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yoksa redmi note 8 pro?
İlk önce güç tuşunu kontrol edin, ihtimal var ki, basılı kalmış, iğne ile bir kaldırın.
Tuş sağlam ise
Telefonun şarj kablosunu takın ve 2-3 dakka kalsın şarjda, (kabloyu elektrikten çıkarmadan) sonra ses artı tuşu ile recovery girmeyi deneyin, recovery girerse data format (hard reset) yapın.
İkinci çözüm yolu ise bl kilidi açıksa fastboot rom kurun. Bl kilidi kapalı ise bu konudaki gibi
evet redmi note 8 pro

Üst Alt