MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Djkdjd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Utku
Cihazım
Redmi not8pro
Konular
6
Hocam, miui12 de iken güncelleyiciyi ana ekrana kısayol oluştur seçili ise güncelledikten sonra eski stile erişim sağlayabiliyorum. Onu yapmadan miui12.5 a geçtim, şuan henüz o kısayolu bulamadım.
Ben buldum ama uygulama ile yapılıyor activity launcher denen uygulama ile arama yerine güncelleyici yazınca üstüne tıklayıp ana ekran kısayol ekledim artık ordan bakıyorum

BurakCakar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak Çakar
Cihazım
M1906G7G
Konular
20
Geri dönüş bu şekilde mümkün değil. Bootloader açtıktan sonra mi flash ile kurmanız gerekir.

Evet, iki farklı güncelleme ekranı mevcut. Bir öncekini görmek için ayarlarından masa üstüne ekle seçeneğini kullanınca eskiside kalıyor.
Tam olarak bu güncelleyiciyi nerden masa üstüne ekleyebiliyoruz hocam niyeyse hiç karşıma çıkmadı da ana ekran kısayollarından filansa orda da çıkmıyordu.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Ben buldum ama uygulama ile yapılıyor activity launcher denen uygulama ile arama yerine güncelleyici yazınca üstüne tıklayıp ana ekran kısayol ekledim artık ordan bakıyorum
Tam olarak bu güncelleyiciyi nerden masa üstüne ekleyebiliyoruz hocam niyeyse hiç karşıma çıkmadı da ana ekran kısayollarından filansa orda da çıkmıyordu.
Burak hocam, bir üst mesajda arkadaşımızın önerisini kullanabilirsiniz

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BurakCakar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak Çakar
Cihazım
M1906G7G
Konular
20
Burak hocam, bir üst mesajda arkadaşımızın önerisini kullanabilirsiniz

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sonradan gördüydüm onu hocam dediği gibi denedim çalıştı çok teşekkürler hepinize 😊

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315

sterman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erman
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
4
Arkadaşlar bu cihaz için en stabil çalışan rom hangisidir? Uzun zamandır forumu kullanmaya ara verdiğim için bir çok şeyi unuttum kusura bakmayın. Daha önce mi 8 kullanıyordum ve hiç sıkıntı yaşamamıştım ama redmi note 8 pro ile ciddi sıkıntılarımız var.

Bunlardan en önemlisi benim için instagram bildirimlerinin saatler sonra gelmesi. İnternette bulduğum bütün çözüm yollarını denedim ama malesef düzelmedi.
Sırf bu yüzden rom değiştirmeyi düşünüyorum.

Tavsiyelerinize açığım şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

Bir redmi kullanıcısı8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
10
Arkadaşlar bu cihaz için en stabil çalışan rom hangisidir? Uzun zamandır forumu kullanmaya ara verdiğim için bir çok şeyi unuttum kusura bakmayın. Daha önce mi 8 kullanıyordum ve hiç sıkıntı yaşamamıştım ama redmi note 8 pro ile ciddi sıkıntılarımız var.

Bunlardan en önemlisi benim için instagram bildirimlerinin saatler sonra gelmesi. İnternette bulduğum bütün çözüm yollarını denedim ama malesef düzelmedi.
Sırf bu yüzden rom değiştirmeyi düşünüyorum.

Tavsiyelerinize açığım şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.
Akıcı olarak EEA Tavsiye ederim

caliskansahis44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
Teşekkürler hocam. Peki sizler de instagram bildirim sorunu yaşıyor musunuz cihazlarınızda? Bir tek bende mi oluyor anlamadım bu durumu.
Evet eeada da var o sorun ama otomatik başlatmayı açınca düzeldi bende.

Üst Alt