Rom Redmi Note 8 Pro Global Kararlı 11.0.6.0 PGGMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 214
  • Görüntüleme 41K

eray4.5g

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERAY
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
C diskine atınız rom dosyasını
şimdide böyle bir hata ile karşılaştım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sorunu Windows güvenlik duvarını kapatarak garip bir şekilde çözdüm.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    790,8 KB · Görüntüleme: 14
  • Adsız.png
    Adsız.png
    1.008,3 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:

Ömer04100

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Resmi Not 8 Pro
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Redmi Note 8 Pro MIUI 11 Global Kararlı V11.0.6.0 PGGMIXM

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

SP Flash Tool

OTA indirme bağlantısı

Recovery indirme bağlantısı ;

Fastboot indirme bağlantısı;

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

Hocam kusura bakmayın yazmadan birşey yapmak istemedim manuel güncelleme ile 11.0.6 ya geri dönüş yapıcam mıuı12 bariz şarz sorunu var ayarlardan telefon hakkında sağ üst köşeden manuel günceleme yapıcam recovery olanını tek yüklemem lazım değilmi yüklendikten sonra telefon orjinaliğini yitirmez değilmi mesela *amsunglarda yazılım atıldıktan sonra olurda güncelleme gelseydi telefon otomotik güncelemezdi dışardan müdahale edildiği için twrp yöntemi ile kusura bakmayın cahiliğimi hoş görün pek bir bilgim yok bu neden den ötürü yanlış bir işlem yapmak istemiyorum yazılımı eski haline yüklersem telefon orjnaliğinden hiç birşey kaybetmez değilmi sadece bunu öğrenmek istiyorum

Son düzenleme:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353

Hocam kusura bakmayın yazmadan birşey yapmak istemedim manuel güncelleme ile 11.0.6 ya geri dönüş yapıcam mıuı12 bariz şarz sorunu var ayarlardan telefon hakkında sağ üst köşeden manuel günceleme yapıcam recovery olanını tek yüklemem lazım değilmi yüklendikten sonra telefon orjinaliğini yitirmez değilmi mesela *amsunglarda yazılım atıldıktan sonra olurda güncelleme gelseydi telefon otomotik güncelemezdi dışardan müdahale edildiği için twrp yöntemi ile kusura bakmayın cahiliğimi hoş görün pek bir bilgim yok bu neden den ötürü yanlış bir işlem yapmak istemiyorum yazılımı eski haline yüklersem telefon orjnaliğinden hiç birşey kaybetmez değilmi sadece bunu öğrenmek istiyorum
Manuel güncelleme ile geriye dönüş yapamazsınız

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Eski haline yüklerseniz orijinalliğinden kayıp olmaz miui resmi romları bunlar.Ve bl kilidi açık olması lazım sürüm düşürmek için

Üst Alt