Soru Redmi note 8 pro fastboot yazılım

Keremkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
XİAOMİ Mİ 10T
Konular
29
Rn8pro aldım ama pubg fps düşüşü oluyor ve kamerasi çok isli çekiyor bootloader kapalı bugün kayıt yaptırdım 150 saat verdi bootloader kapalı iken android 9 atabilirmiyim fastboot üzerinden

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Rn8pro aldım ama pubg fps düşüşü oluyor ve kamerasi çok isli çekiyor bootloader kapalı bugün kayıt yaptırdım 150 saat verdi bootloader kapalı iken android 9 atabilirmiyim fastboot üzerinden
Hocam bl kapalı iken yapamazsınız.Mecbur beklemeniz gerekecek.Fakat stock recovery den yapılabilir diye biliyorum

Oyla:

Keremkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
XİAOMİ Mİ 10T
Konular
29
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bl kapalı iken yapamazsınız.Mecbur beklemeniz gerekecek.Fakat stock recovery den yapılabilir diye biliyorum
Yani hocam şimdi stock recoveryden android 9 a dönebilir miyim cihaz brick olmaz dimi

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Bu videoyaya bakınız hocam
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

Keremkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
XİAOMİ Mİ 10T
Konular
29
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:
Oyla:

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Stock Recovery ile olmuyor. Twrp ile ise sürüm düşürmek olmaz. Hard brick oluyor.

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Stock Recovery ile olmuyor. Twrp ile ise sürüm düşürmek olmaz. Hard brick oluyor.
Hocam stock recovery den connect with miassistant menüsünden adb sideload veya miflashpro kullanılıyor diye biliyorum yanlış mıyım?

Oyla:

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Hocam stock recovery den connect with miassistant menüsünden adb sideload veya miflashpro kullanılıyor diye biliyorum yanlış mıyım?
Evet doğru biliyorsunuz, bl kilidi kapalı iken xiaomi tool v2 uygulaması ile sürüm kurmak oluyor. Kurulum zamanı internetten arayıp uygun sürümleri teklif ediyor. Bu ya sürümün bir yukarı versiyonu, yada aynı versiyon olmakla başka bölgeyi buluyor.

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Evet doğru biliyorsunuz, bl kilidi kapalı iken xiaomi tool v2 uygulaması ile sürüm kurmak oluyor. Kurulum zamanı internetten arayıp uygun sürümleri teklif ediyor. Bu ya sürümün bir yukarı versiyonu, yada aynı versiyon olmakla başka bölgeyi buluyor.
Hocam çoğu kişi miflashpro üzerinden de yapıyor ayrıca o menüye geldiğimizde bilgisayarda adb devices sideload olarak görünüyor

Oyla:
Üst Alt