Yardım Redmi Note 8 Pro Ekranda Beyaz Çizgi ve Kamerada Bazen Netleme Sıkıntısı

mehmetunslgs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 10.4.5.0 KARARLI
Telefon Modeli
Redmi Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Redmi Note 8 Pro Kullanıyorum ve kullanırken rahatsız edecek sekılde beyaz cızgı cıkıp gıdıyor sorunu halen cozemedım teknık servıse goturdum sorun bulamadık dedıler bana bende cesıtlı yerlede sıkayet oluşturdum ve onun sonucunda bana gerı donus yaptılar cumartesı benı cagırdılar kontrol ıcın herkeste olan sorunmus bu okudugum yazılarda goruyorum
acaba yazılımsalmı dıye dusundum xiomi Türkiye Bana twıtırdan yazdı son guncel yazılımlarınızı kontrol edınız bu son yama ıle duzeltıldı olumlu gerı donusler alıyoruz dıyorlar ama bu olumlu gerı donus yapan arkadaslara guncelleme yaması nasıl geldıde bıze daha gelmedı onuda cozemedım.aynı zamanda bazen kamerada netleme sıkıntısı cekıyor bommareng vıdeo cekerken mesala bırden kamerayı dondururken netlık gıdıyor. Bazıları yazıyor karanlık modda yapıyor o cızgıyı arkadas karanlık moddan cıkıyoruz chromede mesala sıyah bır ekrana denk geldıgımızde hemen belırıyor.Beyaz ekranda zaten beyaz cızgıyı gormemız zor.Bu konuda yardım edecek arakdaslar varsa yorumlarını beklıyorum.Cumartesı gunu teknık servıse goturmem gereksızmı yazılımımı beklıyeyım cunku alalı 7 gun oldu sorun bulurlarsa dırek degısım yaparlar dıye dusunuyorum.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Yașadığınız sorun ile ilgili görseller ekleyebilir misiniz?

Oyla:

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Bir çok konu açıldı bununla alakalı yazılımsal sorun büyük ihtimalle, kamerada netleme sıkıntısı Mi 9 SE'de oluyor arada donanımsal olabilir.

Oyla:

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Oyla:

mehmetunslgs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
1
Pek bir şey anlamadım o telefon konuşmasının arkası beyazımsı gibi onumu kast ettiniz?
[/QUOTT

Turktelekomu ararken sol ekrana bakarsanız 6. Saniye bellı olacak bu devamlı cıkıyor zaten sıtede bılen arkadaslar var galıba yazılım aldım duzeldıyı ısaretleyen arkadaslar bızı bılgılendırebılırmı bıze gelmeyen yazılımı nasıl aldılar bızde bılınclenelım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pek bir şey anlamadım o telefon konuşmasının arkası beyazımsı gibi onumu kast ettiniz?

Turktelekomu ararken sol ekrana bakarsanız 6. Saniye bellı olacak bu devamlı cıkıyor zaten sıtede bılen arkadaslar var galıba yazılım aldım duzeldıyı ısaretleyen arkadaslar bızı bılgılendırebılırmı bıze gelmeyen yazılımı nasıl aldılar bızde bılınclenelım

Son düzenleme:
Oyla:

Kahranm61

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kahraman
Cihazım
Redmi dnote 8 K
Konular
0
Bir çok konu açıldı bununla alakalı yazılımsal sorun büyük ihtimalle, kamerada netleme sıkıntısı Mi 9 SE'de oluyor arada donanımsal olabilir.

Peki güncellemeden sonra düzelirimi

Oyla:

mehmetunslgs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
1

Peki güncellemeden sonra düzelirimi

Valla ben evofone ıle gorustum vıdeo attım guncellemeyle alakalımı dedım arastırdılar tekrar benı aradılar guncellemeden sonra duzelcek bırsey olsa guncellemeyi beklemelımıyım dedıgım zaman bana yarın getirin cıhazı demezlerdı guncelleme beklememı soylerlerdı

Oyla:
Üst Alt