Çözüldü Redmi note 8 pro downgrade

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
V11.0.4.0
Telefon Modeli
Redmi Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Selamlar redmi note 8 pro cihazım var Android 10 güncellemesini yaptığımdan beri şarj aşırı hızlı gitmeye başladı 11.0.6.0 a da geçiş yaptığımda güvenlik derecesi daha düşük diyor.Bilgisayar kullanmadan kendi telefonum üzerinden downgrade yapabilir miyim?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Selamlar redmi note 8 pro cihazım var Android 10 güncellemesini yaptığımdan beri şarj aşırı hızlı gitmeye başladı 11.0.6.0 a da geçiş yaptığımda güvenlik derecesi daha düşük diyor.Bilgisayar kullanmadan kendi telefonum üzerinden downgrade yapabilir miyim?
Önermem elinizdeki cihaz downgrade sonrası brick olma ihtimali çok yüksek bir cihaz.

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bl kapalı oldugu için sadece bilgisayar dan fastboot rom atabilirsiniz
Daha önce açmıştım Android 10 V11.0.1.0 den düşürmek için o yüzden tekrar açabilirim sıkıntı olmaz da mi flash la tekrardan sil tekrar yükle içeride çok fazla dosya var bilgisayar da biraz eski malum :'/
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bl kapalı oldugu için sadece bilgisayar dan fastboot rom atabilirsiniz
O gün açmıştım fakat bootloader kilidi açılınca Recovery den de atabiliyor muyuz?

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önermem elinizdeki cihaz downgrade sonrası brick olma ihtimali çok yüksek bir cihaz.
Hocam az önce dediğim gibi burada muhammed540 diye bir hocam vardı o bana Android 10 V11.0.1.0 rom vermişti onu kurunca yavaşladığı için bootloader açıp mi flash üzerinden fastboottan romu atıp kapatmıştım hani öyle uğraşmadan daha kısa yolla yapabileceğim Birşey var mı? Birde sitelerde Recovery rom veriyorlarda onu nasıl kurabiliyoruz? Bu güç+ses açma menüsünde oluyor mu Recovery rom?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de hocam,bu telefonda liquid cool vardı fln filan,onu ve iç ses kaydını da kullanabileceğim güzel farklı miui den başka rom var mı bildiğiniz?Yani oyunlarda daha akıcı olsun bu dediğim özellikler olsun bir de hızlı şarj bundaki gibi olsun galiba bu kadar yeterli

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam az önce dediğim gibi burada muhammed540 diye bir hocam vardı o bana Android 10 V11.0.1.0 rom vermişti onu kurunca yavaşladığı için bootloader açıp mi flash üzerinden fastboottan romu atıp kapatmıştım hani öyle uğraşmadan daha kısa yolla yapabileceğim Birşey var mı? Birde sitelerde Recovery rom veriyorlarda onu nasıl kurabiliyoruz? Bu güç+ses açma menüsünde oluyor mu Recovery rom?
Recovery ile değil,mi flash ile yapın TWRP den sürüm düşürmeye çalışınca brick oluyor cihaz.Ama belirttiğim gibi o cihaz için çok tehlikeli bilginiz olsun

Oyla:

SLAyER_0307

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Red mi note 8 p
Konular
1
Ne yaptınız hocam ben de aynı iilemi düşünüyorumda