Yardım Redmi note 8 pro clean all seçmeden rom attım

aLikLty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
note 8 pro
Konular
5
Redmi note 8 pro telefona india rom atarken clean all seçeneğini seçmeyi unuttum telefon recovery moduna geçiyor sürekli yardımcı olabilecek var mı?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam fastboot a giriyor recovery e de giriyor. Yanlız cevapta mi 9 demişsiniz cihaz note 8 pro
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de twrp yüklemeye çalışırken bl kilidi kapandığı için failed alıyorum. Ama sizin dediğiniz yöntemle yapmıyorum twrp işlemini.
Mi unlock ile aynı mi hesabınızı girip( cihaz kilidini açarken kullandığınız mi hesabı) tekrar unlock yapmayı deneyin eğer olursa mi flash ile tekrar rom flaşlayın

Oyla:

aLikLty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
note 8 pro
Konular
5
Mi unlock ile aynı mi hesabınızı girip( cihaz kilidini açarken kullandığınız mi hesabı) tekrar unlock yapmayı deneyin eğer olursa mi flash ile tekrar rom flaşlayın
Hocam imei yi ben atmadım malesef aldığım yere sorduğumda biz bilgileri telefpn içine dosya olarak atıyoruz ama siz rom atarken silmişsinizdir dedi

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam imei yi ben atmadım malesef aldığım yere sorduğumda biz bilgileri telefpn içine dosya olarak atıyoruz ama siz rom atarken silmişsinizdir dedi
Repair sonrası kilidi kapattıysanız kilit tekrar açılmaz, sadece çin cihazı ise çin romu atılıp kullanılabilir

Oyla:

aLikLty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
note 8 pro
Konular
5
Repair sonrası kilidi kapattıysanız kilit tekrar açılmaz, sadece çin cihazı ise çin romu atılıp kullanılabilir
Aynen hocam öyle oldu çin romunu nasıl atıcam onuda bilmiyorum. Yetkili mi hesabı lazım falan dediler.

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Yetkili hesabı ile Zenex hoca boot kilidini açacak IMEI repair işlemini uygular stock stabil rom kurar gönderir geri ondan ehlisi yoktur bu işlerde ve sağlamdır tüm forum kendisine kefildir

Oyla:

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Zenex hocam işin ehli onunla görüşün bazen yoğunluktan cevap veremiyebilir bekleyin

Oyla:
Üst Alt