Haber Redmi Note 8 Pro - Brick Sorunu Hakkında(Çözüm), Geliştirici ve Kullanıcı Atağı..

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bir şey sormak istiyorum yurtdışı note 8 pro alacam kayıtlı custom rom vs yüklemesem brick olma durumu vs olur mu twrp den dolayı

Custom rom yok zaten hocam,tavsiyem Pro olmayanı alın..

Ugurimo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ugur
Cihazım
Red mi note 7
Konular
9
Arkadaş millet kurtulmaya uğraşıyor haberin olsun. Ben alalı 2 ay olmadı bezdirdi kendinden. Dokunmatik sorunları şarj....
Teşekkür ederim videolarına baktığımda çok memnun olduklarını söyleyenler oldu almak istemiştim ama note 7 min kıymetini biliyim ozaman

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Teşekkür ederim videolarına baktığımda çok memnun olduklarını söyleyenler oldu almak istemiştim ama note 7 min kıymetini biliyim ozaman
Bir çok insan, adındaki pro'ya, kamerasındaki bilmem kaç mega piksele, hatta pahalısı iyidir mantığına güvenip inanıp satın alıyor... Oysa kalbinde atan mtk işlemci her şeyi "zamanla" berbat etme potansiyeline sahip, bunu bilerek tercih edenlere saygı duyuyorum, bilmeyenlere de üzülüyorum...

Bedava verseler kullanmam satarım, almam alana da mani olmam... ;)

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15
Bir şey sormak istiyorum yurtdışı note 8 pro alacam kayıtlı custom rom vs yüklemesem brick olma durumu vs olur mu twrp den dolayı
benim cihaz brick oldu bile forum tamircisi "zenex" te cihaz yani sıfır cihaz tamire gitti bence çok riskli bir cihaz yazılım filan iyi bilmiyorsan uğaşma derim bir çok arkadaş var burda mağdur!

trsword52

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
note 8 pro
Konular
29
Arkadaşlar ben Samsung J7 2016 kullanırken o kadar root twrp rom işleriyle uğraştım inanın bu kadar sorunla karşılaşmadım ama redmi de cesaretim yok. Çünkü Ne yapsan sonunda tamire göndermek zorundasın bi de yetkili hesap var oda başka bi dert. O yüzden hiç kurcalamayın.

Ugurimo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ugur
Cihazım
Red mi note 7
Konular
9
Şöyle diyim hiç twrp vs kurcalamasam stock romunda kullansam kullanılacak cihaz mı yoksa mi9 t falan mı almam mantıklı kullanım açısından oyun oynayan ve sosyal medyada çok zaman harcayan biriyim yurt dışı kayıtlı cihaz alınır mı

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Şöyle diyim hiç twrp vs kurcalamasam stock romunda kullansam kullanılacak cihaz mı yoksa mi9 t falan mı almam mantıklı kullanım açısından oyun oynayan ve sosyal medyada çok zaman harcayan biriyim yurt dışı kayıtlı cihaz alınır mı
İşlemci yeni diye mtk'yı masum gösterme çabaları var. İnşallah öyledir, inşallah sorunsuzdur ama daha önce de yazmıştım, bedava verseler kullanmam satarım. Benim için mtk işlemci demek sinir olmak demek...

Seçenek olarak, Sd işlemcili telefonlar varken ben mtk'yı evime sokmam.

Ancak, Xiaomi'yi böyle bir telefon seçeneği sunduğu için tebrik ediyorum... Bilinçsiz olarak satın alıp, pişmanlık yaşayanlara da üzülüyorum sadece. ;)

trsword52

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
note 8 pro
Konular
29
veliazak ustam ağzına sağlık. Mtk yı önceden biliyordum ama arkadaş kurbanı oldum.
Madem biliyordun da niye aldın diyen arkadaşlara da cevabım Samsung'un metal kasayı kaldırması ve çalıştığım iş nedeniyle sağlam telefon ihtiyacı.

Ugurimo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ugur
Cihazım
Red mi note 7
Konular
9
Red mi note 7 den daha iyi nasıl bir cihaz alabilirim öneri de bulunabilirmisiniz oyun ve sosyal medya performansı ve kamerası iyi olan

trsword52

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
note 8 pro
Konular
29
Red mi note 7 den daha iyi nasıl bir cihaz alabilirim öneri de bulunabilirmisiniz oyun ve sosyal medya performansı ve kamerası iyi olan
Arkadaş kesinlikle Samsung araştırmanı tavsiye ediyorum.

Üst Alt