Soru Redmi Note 8 Pro Bildirim Sesi Sorunu

a.ihsn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,

Redmi Note 8 Pro Global cihazımda arada bir bildirim sesi geliyor fakat cihazı kontrol ettiğimde herhangi bir bildirim gelmediğini görüyorum.

Ayrıca bir diğer sorunumda Whatsapp uygulamasında gelen bir mesajı açıp okumadıysam her gelen yeni mesajdan sonra o okumadığım eski mesaj tekrar bildirim olarak üstte çıkıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

mehmet12345678

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
note 8
Konular
0
merhaba o ses ne durumda?
Merhaba arkadaşlar,

Redmi Note 8 Pro Global cihazımda arada bir bildirim sesi geliyor fakat cihazı kontrol ettiğimde herhangi bir bildirim gelmediğini görüyorum.

Ayrıca bir diğer sorunumda Whatsapp uygulamasında gelen bir mesajı açıp okumadıysam her gelen yeni mesajdan sonra o okumadığım eski mesaj tekrar bildirim olarak üstte çıkıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Oyla:

a.ihsn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Konular
1
Hala ara ara geliyor ses. Kontrol edince bildirim yok gözüküyor. Muhtemelen arkada çalışan bir uygulamadan ( örn sistem uygulamalarını güncelleme kontrolü) dolayı bildirim sesi geliyor. Android 10 ile çözülmüş olabilir. Hala A10 güncellemesi gelmedi, bende elle kurmadım. Stabil sürümün çıkmasını bekliyorum.

Oyla:

mehmet12345678

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
note 8
Konular
0
Hala ara ara geliyor ses. Kontrol edince bildirim yok gözüküyor. Muhtemelen arkada çalışan bir uygulamadan ( örn sistem uygulamalarını güncelleme kontrolü) dolayı bildirim sesi geliyor. Android 10 ile çözülmüş olabilir. Hala A10 güncellemesi gelmedi, bende elle kurmadım. Stabil sürümün çıkmasını bekliyorum.

Kardeşim o ses böylemi videosunu paylaştım bide ne sıklıkla geliyordu ilk şimdi ne sıklıkla geliyor

Ekli dosyalar

• InShot_20200502_164500693.mp4
    3,8 MB · Görüntüleme: 40
Oyla:

a.ihsn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Konular
1
Eskiden bir kaç saatte bir geliyordu. Şu an çok seyrek geliyor.
Bu arada ses klasik bildirim sesim. Yani bildirim sesini ayarlardan nasıl ayarladıysam o ses geliyor.

Oyla:
Üst Alt